РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Kello Bilt 225TSW-7428B

Ціна: 23000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL4

Ціна: 40000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Kello Bilt 225TSW-7428B

Ціна: 23000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Gregoire Besson DXRV HD 666-56

Ціна: 26000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Ціна: 15000$
Купити

Найцікавіше

Дзвін монет вагоміший образ! Або чому Кличко переможе Зеленського

Цілий ряд депутатів київської міськради від різних фракцій практикують досить цікаву концепцію. У битві Зеленського і Кличко за столицю – перемагає Кличко!
Всі депутати розуміють загрози тиску і репресій, але ніхто по-справжньому не боїться. Така одностайність від самих різних людей викликає ряд питань про причини того, що відбувається. І якщо за нашими джерелами, колишній секретар міськради, порошенковець Прокопій захищений якимись особистими відносинами ще з часів КВК-життя президента, то стійкість інших дивує.
Один з депутатів призводить як приклад – є в Києві якийсь Коля Руденко, будівельник-ремонтник, близький до команди Кличка вже багато років і працює з бюджетом в різних районах міста з 2015 року. Оскільки в цьому середовищі до президентських виборів, було популярно жартувати в стилі – Зеленський – корпоративний блазень, цей Микола постійно язував на цю тему. У своєму фейсбуці виставляв жорсткі меми на Зеленського і хвалився, що деякі з них придумав сам.
Так ось, цей Коля, який при президенті Порошенко і мера Кличко почав отримувати мільйонні тендери, і при Зеленському працює з бюджетом, але в ще більших обсягах. Тільки в одному Дарницькому районі в різних сферах діяльності, за два роки президентства Зеленського, він освоїв мільярд гривень, пропустивши через свої фірми фактично весь бюджет району. Цим районом майже два роки керує ставленик найближчого друга і соратника Кличка Дмитра Білоцерківця. Цікаво, що Дмитро всюди говорить, що особисто взяв на себе відповідальність за роботу в Дарниці.
Останнім часом Коля різко «позеленів» і почав шукати підходи до зеленої влади. Всім каже, що входить в зелені кабінети, вирішує будь-яке питання в Антимонопольному комітеті, контрольної комісії і.т.д. Джерело каже: «У зелених, як у будь-якої влади багато різних груп впливу і саме такий «гуморист» як Коля знайшов там своїх, то за гроші з ними домовиться будь-хто, а тим більше Кличко, так що ми потерпимо, а потім своє повернемо» .
Це дає чітку відповідь на питання, чому ніхто не вірить і не боїться. Після призначення губернатором Миколаївщини порохобота, що ображає Зеленського на виборах, після того як Прокопіви і Колі в Києві продовжують освоювати держбюджет, в місті не буде ні поваги, ні страху перед владою Зеленського.
У нашій пострадянській країні все ще сильна тюремна логіка. Ми постійно використовуємо слівця з цього світу, типу – «нагнути», “підставити”, “лох” і т.д… А в тюремній логіці одне з найважливіших правил – якщо ти пропустив і стерпів образу, то твій авторитет падає з надзвуковою швидкістю.
Прокопіви і Колі, в очах Київської еліти, вбивають авторитет всієї влади. А якщо у Зеленського в Києві немає поваги або хоча б страху, то перемогти неможливо! І навіть 7% любові в місті можуть швидко розтанути, як свого часу у Юлії Тимошенко з 40% до 5% зараз.
Коли король втрачає столицю, він зазвичай втрачає корону. А потім дуже часто після корони він втрачає і голову…

Самохідний обприскувач New Holland SP 275F

Технічний стан
Ціна: 205 000$ з ПДВ
Купити

Трактор John Deere 8335R

Технічний стан
Ціна: 108500$
Купити

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Технічний стан
Ціна: 33300$
Купити

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Технічний стан
Ціна: 37500$
Купити

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-3180

Технічний стан
Ціна: 32000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 28.480

Технічний стан
Ціна: 15000$
Купити
Перейти ВВЕРХ