РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL4

Ціна: 40000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL4

Ціна: 43000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 28.480

Ціна: 15000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Самохідний обприскувач New Holland SP 275F

Ціна: 205 000$ з ПДВ
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL4

Ціна: 40000$
Купити

Найцікавіше

Натан Золотарьовський – фіктивний бізнес на «фунтів» і кидалово співплемінників від Дніпровського конвертатора

Людська жадібність не має кордонів, коли особа не гребує не тільки обманом в країні де проживає, а і ганьбить ім’я жителів «історичної батьківщини».

Артур (він же Натан) Золотарьовський відомий в єврейській громаді Дніпра бізнесмен та меценат, приходиться зятем самому співвласнику групи «Приват» Геннадію Боголюбову. Він навіть увійшов до Наглядової ради єврейської громади міста Дніпра як власник  компанії виробника напівфабрикатів з індички «Ахдус» (код ЄДРПОУ – 36494635).

Звичайно ступінь людської жадоби не знає кордонів. І зрештою Артур Золотарьовський «похоронив» навіть ту компанію, яка слугувала йому ширмою для створення позитивного іміджу.

Наразі ТОВ «Ахдус» знаходиться в стані припинення, переоформлена на «фунта», за яким значиться більше 100 компаній та має купу кримінальних та господарських проваджень в судовому реєстрі.

Справа в тому, що в свій час, «уповноважені» Золотарьовським особи взяли у вже «покійному» Радикал-банку круглу суму в 2 млн. Це ще було в дореволюційний час, коли Золотарьовський активно виводив кошти Клименка та родини Януковича за кордон. Такий кредит банк видавати не мав жодного права, адже дохід компанії складав всього лиш 225 тис. грн, а активи нараховували всього лиш 8 тисяч гривень. Проте, компанія підробила копію податкової декларації згідно якої обороти були «розкручені» до 10 млн. Тепер, коли компанія переписана на «фунта», а борги ліквідованого банка передані новим правонаступникам, йдуть повільні судові тяжби.

За останні два роки Золотарьовський зміг налагодити мережу конвертаційних центрів, функції яких забезпечують ряд компаній зареєстрованих на підставних осіб. Одним з сукупних факторів при цьому є робота в форматі «випаленої землі» – усі фірми не просто «ліквідовуються», а і лишають по собі податковий борг, що звичайно значно менший за реальні збитки для України, проте говорить про бажання бенефиціара «викрутити» всі можливі прибутки до останньої краплі.

Наприклад ТОВ «Євро-захід» має податковий борг в 12 млн. грн, які держава вже ніколи не зможе отримати.

На даних фунтів Золотарьовського загалом зареєстровано більше 100 фіктивних підприємств по всій Україні, переважно в Дніпропетровській області – Безменов Віталій Валентинович, Гавріна Галина Борисівна, Гребьонкін Ігор Володимирович, Кушнір Петро Іванович, Маленко Андрій Сергійович, Мартинов Павло Анатолійович, Нікітченко Володимир Констянтинович, Ханелес Олексій Романович, Хохлов Олексій Валерійович, Хохлов Петро Ігоревич, Шуліка Руслан Вікторович, Юдашкін Олександр Ігорович.

Крім цього, для реєстрації використовуються паспортні дані більше 300 осіб, отримані в результаті «Форекс-піраміди». Більшість цих осіб навіть не підозрює, або не може розібратися яким чином на них реєструються компанії та зявляються борги.

Переважне місце реєстрації – Дніпропетровська область, куди вкладається значна сума коштів в рамках «Великого будівництва» та у вигляді субвенцій, що потребує великого об’єму «обналу».  Обсяг кешування конвертаційними центрами Золотарьовського не дивлячись на коронакризу не падає нижче 30 мільярдів гривень щомісяця.

Сам Золотарьовський для офіційних органів «зареєстрований» за фіктивною адресою в приватному будинку на вулиці Флотській 84. Більше того, в реєстрах вказаний номер квартири, який там фізично існувати не може.

Останнім часом, він повністю зайшов в тінь в плані публічних даних та адмініструє «фунтів» з бізнес-центру «МОСТ» в самому центрі Дніпра. Єврейська громада знає його як стабільного та надійного спонсора і не задає зайвих питань з приводу походження коштів, а про кредитне фіаско з виробництвом кошерних продуктів намагаються не згадувати.

Особисті статки Золотарьовського перевалили за 1 мільярд доларів. Проте, в Україні він тримає лише «необхідний мінімум» в декілька десятків мільйонів готівкою, решта ж коштів поступово виведена на офшорні рахунки на Кіпрі та Британських віргінських островах, де вони лежать по сусідству з статками Клименка та Януковича, ну і звісно в Ізраїль, де кожен поважаючий себе єврей має «запасний аеродром».

Припинення діяльності конвертаційних центрів Золотарьовського має стати для держави ділом принципу. Можна толерувати різні народи, погляди та релігії, проте не можна дозволяти нахабний грабунок, обман і цілеспрямоване паразитування на державі.

Бензовоз MAN TGA 19.293

Технічний стан
Ціна: 18300$
Купити

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL4

Технічний стан
Ціна: 43000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Технічний стан
Ціна: 15000$
Купити

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-32/80

Технічний стан
Ціна: 35000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 26.440

Технічний стан
Ціна: 15000$
Купити

Сівалка Monopill SE 24 Kverneland

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити
Перейти ВВЕРХ