РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка Monopill SE 24 Kverneland

Ціна: 20000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8310R

Ціна: 111700$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновий причіп-перевантажувач BERGMANN GTW-25

Ціна: 28000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Ціна: 15000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-3180

Ціна: 32000$
Купити

Найцікавіше

Indigo та IFC розпочинають в Україні «пілот» з вуглецевого землеробства

Організації спільно підготують початкове техніко-економічне обґрунтування для вивчення місцевих агрономічних факторів  та економіки аграрних підприємств. Результати ТЕО стануть основою для прийняття рішення щодо залучення українських виробників до пілотного проекту з вуглецевого землеробства у 2022 році, говориться у повідомленні Indigo Agriculture.

«Вуглецеве землеробство означає запровадження та адаптацію відновлювальних (регенеративних) методів господарювання, які можуть зменшити викиди основних парникових газів від агровиробництва, а також отримання двоокису вуглецю з атмосфери та збереження його в ґрунті. Документальне оформлення змін у методах господарювання, а також оцінка та моделювання їх впливу на зміну клімату, дасть можливість сільгоспвиробникам, які беруть участь у зареєстрованих програмах вуглецевого землеробства, генерувати та продавати вуглецеві кредити, і в такий спосіб отримати нове джерело доходу, одночасно допомагаючи сільському господарству стати частиною рішення проблеми зміни клімату», — пояснюють організатори.

Як зазначається, вуглецева програма Indigo є першою подібною ініціативою в Європі, яка використовує нову методику Верифікованих Вуглецевих Стандартів (VCS), затверджену Verra. Ця методика є унікальною, оскільки дає можливість кількісно оцінити як скорочення викидів основних парникових газів від сільськогосподарського виробництва, так і збільшення обсягів збереженого в ґрунті органічного вуглецю в результаті використання регенеративних сільськогосподарських практик. Дотримання методики VCS підтверджує достовірність усіх вуглецевих кредитів, отриманих шляхом впровадження цих методів, які по суті є винагородою для агровиробників, що запроваджують методи вуглецевого землеробства. Інтерес до цих інновацій вже виявили такі компанії, як Barclays, JP Morgan, Maple Leaf Foods та Ralph Lauren Corporation, які взяли на себе зобов«язання придбати перші верифіковані сільськогосподарські вуглецеві кредити.

«Партнерство між IFC та Indigo впроваджується в рамках проєкту IFC «Розвиток кліматично-орієнтованого сільського господарства в Україні», що реалізується за фінансування Міністерства фінансів Австрії. Успіху цього партнерства сприятимуть також знання та досвід Indigo, отримані нею під час розробки програми зі скорочення викидів парникових газів у США, яка зараз проходить експериментальне випробування в Німеччині», — додають в компанії.

Рішення про початок  цього партнерства також підтверджує той факт, що Україна має одну з найбільших можливостей серед усіх країн Європи для збільшення потужності поглинання природного вуглецю, додали в Indigo Agriculture.

 «Спільно з IFC ми будемо використовувати знання, отримані в рамках цього партнерства, для формування обґрунтованого бачення того, як вуглецеве землеробство може розвиватися в Україні, а також можливостей для впровадження повної програми Indigo Carbon, яка винагороджує виробників за отримання перевірених даних на викиди вуглецю у сільському господарстві. Це також доповнить роботу, яку ми вже проводимо в Україні, в рамках якої ми пропонуємо сільгоспвиробникам біологічні рішення для підвищення ефективності використання води та поживних речовин, що також відіграє важливу роль у збагаченні ґрунту», — прокоментував керівник Indigo Agriculture Europe Георг Горес.

У свою чергу керівник регіональної програми по роботі з фінансовими інститутами, Європа та Центральна Азія, IFC Вітторіо Ді Белло заявив, що одним із стратегічних пріоритетів IFC в Україні є забезпечення доступу аграрного сектору країни до фінансових ресурсів. 

«Співпраця з Indigo Agriculture Europe допоможе створити передумови для вуглецевого землеробства як ринкового стимулу для розвитку фінансування для кліматично-орієнтованого сільського господарства. Ці зусилля сприятимуть адаптації сектору до зміни клімату, одночасно підвищуючи конкурентоспроможність аграрної галузі на світовому ринку та поширюючи використання кліматично-оптимізованих сільськогосподарських методів в Україні», — додав він.


Для довідки: Indigo Agriculture (США) підвищує рівень прибутковості сільськогосподарських виробників, сприяє екологічній сталості та покращенню стану здоров’я споживачів за рахунок використання природної мікробіології та цифрових технологій. Наукові відкриття та цифрові платформи компанії приносять користь зацікавленим сторонам у всій сільськогосподарській екосистемі, включаючи десятки тисяч сільгоспвиробників на мільйонах акрів. У 2019 році компанія запустила «Indigo Carbon» — науково обґрунтовану програму, яка надає сільськогосподарським виробникам нове джерело доходу у вигляді верифікованих сільськогосподарських вуглецевих кредитів.

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-3180

Технічний стан
Ціна: 32000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 28.480

Технічний стан
Ціна: 15000$
Купити

Напівпричіп Nooteboom Euro-60-03-v

Технічний стан
Ціна: 45000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 26.440

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити

Бензовоз MAN TGA 19.293

Технічний стан
Ціна: 18300$
Купити

Цистерна MAGYAR

Технічний стан
Ціна: 10000$
Купити
Перейти ВВЕРХ