РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Ціна: 33300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновий причіп-перевантажувач BERGMANN GTW-25

Ціна: 28000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Ціна: 15000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL4

Ціна: 40000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Ціна: 33300$
Купити

Найцікавіше

Рада повертається до роботи: ТОП-10 законопроєктів, необхідних аграріям

Аграрії закликають народних обранців включити до порядку денного ВРУ та підтримати законопроєкти, 10 найважливіших із яких назвала асоціація «Український клуб аграрного бізнесу».

Нижче перелічені пріоритетні законопроєкти, на прийняття яких очікують українські аграрії.

Законопроєкт №5202 про організації водокористувачів та стимулювання гідротехнічної меліорації земель. Метою законопроєкту є збільшення площі зрошуваних земель та обсягів вирощеної сільгосппродукції. Документ містить законодавчу базу для створення неприбуткових організацій водокористувачів. Це об’єднання фермерів, які будуть здійснювати управління внутрішньогосподарськими меліоративними системами, а також за власний кошт будуть ремонтувати, модернізувати та будувати нові зрошувальні системи, самостійно встановлюватимуть графік та обсяги подачі води на зрошення й тарифи за послуги зрошення.

Законопроєкт №2805-Д щодо функціонування та обігу аграрних розписок. Законопроєкт передбачає законодавчі зміни, які дозволять підвищити простоту в користуванні, ефективність, надійність аграрних розписок, а також розширити сферу їх використання. Це в свою чергу сприятиме покращенню доступу агровиробників до виробничих ресурсів та фінансування.

Законопроєкт №5438-1 про консолідацію земель. Суть законопроєкту полягає у впорядкуванні земельних ділянок та прав користування ними з метою формування цілісного масиву для раціонального обробітку земель та вирощування сільгосппродукції.

Законопроєкт №3205-2 про Фонд часткового гарантування кредитів. Він передбачає гарантії держави для отримання кредитів фермерами, що мають до 500 га в обробітку. Без такого інструменту фермерам буде вкрай тяжко конкурувати з іншими учасниками ринку.

Законопроєкт №3012-д щодо паювання земель держпідприємств. Основна мета: забезпечення прав працівників державних підприємств на земельні частки (паї) та зменшення корупційної складової при розпорядженні державними землями.

Законопроєкт №3716 щодо удосконалення законодавчого врегулювання у сфері безпілотних повітряних суден цивільної авіації. Він забезпечує регулювання використання безпілотників (дронів) і зміни щодо їх реєстрації, а також вноситься поняття «дистанційний пілот». Даний законопроєкт прямо зачіпає роботу агропідприємств, оскільки зростає використання безпілотників для виконання різних операцій в агросфері.

Законопроєкт №3131-д або 5600 з виправленнями щодо детінізації виробництва сільськогосподарської продукції. Він покликаний створити умови для ліквідації тіньових відносин у використанні земель сільгосппризначення та забезпечити рівне оподаткування доходів, одержуваних від такої землі всіма її власниками та користувачами.

Законопроєкт №4601 щодо посилення відповідальності осіб за порушення законодавства у сфері захисту рослин, у тому числі в частині застосування засобів захисту рослин, їх виготовлення, придбання, зберігання, транспортування з метою збуту та/або збут фальсифікованих засобів захисту рослин шляхом збільшення розмірів штрафів та строків позбавлення волі з урахуванням ступеню та характеру суспільної небезпеки таких порушень.

Законопроєкт №3680-д щодо спрощення процедур експертизи, реєстрації сортів рослин та обігу насіння. Документ має на меті усунути ряд положень, які ускладнюють проходження експертизи нових сортів рослин та їх державної реєстрації в Україні, що в результаті призводить до складного та довготривалого у часі процесу набуття прав на сорт, найшвидшого введення в обіг та доступу аграріїв до найновіших сортів/гібридів.

Законопроєкт №4219 щодо дозвільної системи у сфері господарської діяльності та спрощення доступу на ринки. Прийняття ЗПУ зменшить адміністративне навантаження на гравців аграрного ринку (аграріїв, виробників і дистриб«юторів насіння) при переміщенні насіння територією України завдяки введенню механізму звітування замість необхідності отримання карантинних сертифікатів майже на всі вантажі, і створює інструмент простежуваності за рухом насіння територією України.

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-3180

Технічний стан
Ціна: 32000$
Купити

Зерновий причіп-перевантажувач BERGMANN GTW-25

Технічний стан
Ціна: 28000$
Купити

Напівпричіп Nooteboom Euro-60-03-v

Технічний стан
Ціна: 45000$
Купити

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Технічний стан
Ціна: 37500$
Купити

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-32/80

Технічний стан
Ціна: 35000$
Купити

Самохідний обприскувач New Holland SP 275F

Технічний стан
Ціна: 205 000$ з ПДВ
Купити
Перейти ВВЕРХ