РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Цистерна MAGYAR

Ціна: 10000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Gregoire Besson Big Chief XRVL

Ціна: 23000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Дискова борона Kello Bilt 225TSW-7428B

Ціна: 24000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бензовоз MAN TGA 19.293

Ціна: 18300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-32/80

Ціна: 35000$
Купити

Найцікавіше

У мережі орудує кібершантажист Павло Врублевський, який вимагає гроші у бізнесменів, – ЗМІ

Громадянин Росії Павло Врублевський організував шахрайську схему, за рахунок якої вимагає гроші у підприємців. Кібершантажист створив “інформаційне ОЗУ” і вимагає від бізнесменів значні суми в криптовалютах (від 1 до 10 ВТС). У разі відмови виплатити кошти, проти підприємців запускається брудна інформаційна кампанія. Про це говориться в розслідуванні агентства спеціалізується на кібербезпеки CyberSec.

“Схема проста і зовсім не нова. Коли власний, колись процвітаючий процесинговий бізнес Врублевського став збитковим, він не придумав нічого кращого, ніж організувати свого роду інформаційну ОЗУ, природно, грунтуючись на своїх знаннях ринку, зливаючи своїх і чужих, – аби платили. Його ресурс, який він ласкаво називає “Канальчег”, схожий жовтій пресі, поливає брудом тих, хто йому не заплатив. Йому неважливо легальний або нелегальний бізнес, якщо у бізнесу є гроші, то, за логікою Врублевського, бізнес повинен йому платити “, – йдеться в публікації.

Як повідомляється в тексті розслідування, на даний момент Врублевський знаходиться на межі банкрутства  з нього намагаються стягнути 67 млн рублів) і, щоб зберегти своє майно, він зайнявся кібершахрайством і кібершантажом. З цією метою в мережі була створена мережа медіа-ресурсів, серед яких Telegram-канали BadBank, Неколомиченко, Агрегатор Правди і інші.

“Канали поширюють неправдиву інформацію, яка дискредитує репутацію банків. Павло ввів плату в 1 BTC за доступ до закритого каналу “ринкової аналітики”. Ця вартість і є нижня планка прайса Врублевського… Підписатися на канал було запропоновано багатьом великим банкірам. Ті, хто підписуватися відмовилися – автоматично потрапляли в опалу Врублевського, а діяльність їх установ піддавалася жорсткій і образливою критиці. Принцип ціноутворення суми, неофіційно справляється Врублевським і його спільниками нестабільний і для тих, хто зважився заплатити, несе за собою ризики платити довічно. Гарантій ніхто не дає “, – наголошується в розслідуванні.

За словами автора публікації, багато банкірів не хочуть зайвого галасу, а тому погоджуються сплатити вступний внесок від 1 до 10 біткоіни, після чого платять Врублевському вже на постійній основі.

Відзначимо, що Павло Врублевський відомий з початку 2000-х років як один з творців процесингового сервісу ChronoPay. Він також причетний до хакерських атак і інформаційному піратству. У 2006-2007 роках він став співвласником порталу mp3search.ru, який дозволяв завантажувати музику без дозволу на те правовласників.

“У 2013 році суд визнав Врублевського винним в організації в 2010 році DDoS-атаки на платіжну систему “Ассіст”, через що протягом тижня було неможливо оплатити електронні квитки на сайті основного клієнта “Ассіст” – “Аерофлоту”. В результаті Врублевський отримав 2,5 роки колонії, а через рік був звільнений умовно-достроково”, – йдеться в розслідуванні.

У розслідуванні CyberSec також зазначається, що Врублевський помічений у зв’язках не тільки хакерами, але і офіцерами ФСБ і був фігурантом відразу декількох кримінальних справ, пов’язаних з хакерськими угрупованнями. Наприклад, в 2017 США звинуватили власника компанії King Servers Володимира Фоменко в кібератаці на виборчі системи в штатах Арізона і Іллінойс. При цьому, Фоменко орендував сервера у компанії Врублевського «Хронопей Схід». Співпраця двох компаній підтверджується і самої публікацією на сайті ChronoPay.

“Кібершантаж, хоча він зовсім не новий – тільки набирає свої оберти. Грамотні і розбираються в темі шантажисти приймають “замовлення”, допомагаючи своїм годувальників і розносячи тих, хто відмовився платити. Врублевський – яскравий представник нового класу. Користуючись своїм багаторічним досвідом в темі процесингу карткових транзакцій, Врублевський не соромлячись вимагає гроші у знайомих і навіть знайомих своїх знайомих, приймаючи наведення від “дружніх” компаній “, – підсумували в публікації.

Дискова борона Gregoire Besson Big Chief XRVL

Технічний стан
Ціна: 23000$
Купити

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL4

Технічний стан
Ціна: 40000$
Купити

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Технічний стан
Ціна: 33300$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 28.480

Технічний стан
Ціна: 15000$
Купити

Трактор John Deere 8335R

Технічний стан
Ціна: 108500$
Купити

Цистерна MAGYAR

Технічний стан
Ціна: 10000$
Купити
Перейти ВВЕРХ