РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Ціна: 33300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-3180

Ціна: 32000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Самохідний обприскувач New Holland SP 275F

Ціна: 205 000$ з ПДВ
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Цистерна MAGYAR

Ціна: 10000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-32/80

Ціна: 35000$
Купити

Найцікавіше

Залучення молоді до агробіології забезпечить продовольчу безпеку

Про це розповіли фахівці міжнародної науково-дослідної сільськогосподарської компанії Corteva Agriscience у ході Всеукраїнського форуму «Кар’єра зі школи: вибір та планування».

Фахівці розкрили проблематику сільського господарства через ризик нестачі робочої сили задля забезпечення стійкості продовольчої системи у майбутньому.

«За результатами Всеукраїнського дослідження, проведеного Corteva Agriscience в 2019 р. серед  понад 1000 підлітків та батьків, лише 2% молодих людей обирають професії аграрного спрямування або роботу в сільськогосподарській галузі. Для більшості опитаних сільське господарство виявилося незнайомою сферою діяльності, і саме це є ключовою причиною відсутності вибору на користь сільського господарства під час планування кар’єри. Загалом 21% опитаних підлітків не змогли пригадати жодної сільськогосподарської спеціальності, а найвідомішими аграрними спеціальностями були названі: агроном/ка, тракторист/ка і ветеринар/ка», — зазначили в компанії. 

Змінити ситуацію може планомірна робота з підлітками та залучення їх до природничих наук та сільськогосподарських практик під час навчання, заявила координаторка проєкту «Scientibattle», консультант з корпоративних комунікацій Corteva Agriscience в Україні Наталія Гузенко. Під час форуму спікерка презентувала освітньо-грантову програму Scientibattle, яку Corteva Agriscience започаткувала та фінансує з метою сприяння популяризації агробіологічних наук серед школярів і школярок та розвитку їхнього потенціалу в сільському господарстві. Програма була реалізована протягом осені 2021 року в Україні за підтримки Міністерства освіти та науки України, Малої академії наук, Національного університету біоресурсів та природокористування України та включала в себе чотири етапи: всеукраїнські шкільні наукові змагання, в яких взяло участь близько тисячі школярів з усіх регіонів України, грантову програму для підтримки п«яти аграрних шкільних проєктів, серію наукових відео c провідними українськими вченими на YouTube-каналі про складні аспекти біології та віртуальний табір для дівчат «Girls Agro Camp».

«Населення світу постійно зростає, та від аграрної галузі потребують збільшувати кількість виробництва продовольства. Це вимагає залучення молоді, яка працюватиме на майбутнє продовольчої безпеки світу. Але галузь, хоча є однією з найбільш сучасних та цікавих, не надто популярна серед української молоді. Саме тому, Corteva Agriscience, реалізуючи наші Цілі сталого розвитку 2030, системно працює з молоддю, в тому числі намагаючись зацікавити їх агробіологічними науками через такі проєкти як «Scientibattle», — говорить Наталія Гузенко.

Corteva Agriscience активно працює над залученням молоді. Нещодавно було розпочато навчальну програму Corteva Grows для підтримки аграрної освіти в Україні, яка реалізується в Уманському національному університеті садівництва для студентів спеціальності «Економіка». Компанія надає роботу студентам, проводить ознайомчі уроки з професійної орієнтації в школах та підтримує серію ігор та чемпіонат Farming Simulator. А щоб показати, як успішно жінки та дівчата можуть працювати в агросекторі, Corteva Agriscience два роки поспіль бере участь національному Дні дівчат у технологіях.


Для довідки: Corteva Agriscience — це публічна, глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка надає фермерам у всьому світі найповніше портфоліо в галузі — включаючи збалансований та різноманітний вибір насіння, засобів захисту сільськогосподарських культур та цифрові рішення, орієнтовані на максимізацію продуктивності для підвищення врожайності та рентабельності. Corteva Agriscience стала незалежною публічною компанією 1 червня 2019 року. Раніше компанія була сільськогосподарським підрозділом DowDuPont.

Напівпричіп Nooteboom Euro-60-03-v

Технічний стан
Ціна: 45000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 28.480

Технічний стан
Ціна: 28000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 28.480

Технічний стан
Ціна: 15000$
Купити

Цистерна MAGYAR

Технічний стан
Ціна: 10000$
Купити

Сівалка Monopill SE 24 Kverneland

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL4

Технічний стан
Ціна: 43000$
Купити
Перейти ВВЕРХ