РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Nooteboom Euro-60-03-v

Ціна: 45000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Ціна: 33300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 28.480

Ціна: 15000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка Monopill SE 24 Kverneland

Ціна: 20000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Самохідний обприскувач New Holland SP 275F

Ціна: 205 000$ з ПДВ
Купити

Найцікавіше

Змова великих мереж АЗС з метою повної монополії роздрібного ринку палива

Якщо раніше компанії з найбільшою кількістю АЗС в Україні для отримання максимального прибутку використовували економічні важелі впливу на невеликі компанії на ринку палива, то останнім часом вони стали використовувати політичний лобізм і корупцію з метою витіснення малих та середніх гравців з ринку.
Про це повідомляє телеграм-канал «Злий Фіскал».
Такі монополісти як ОККО та WOG лобіюють свої інтереси за допомогою Нафтогазової Асоціації України.
Асоціація на рівні Кабміну лобіює проведення перевірок мереж АЗС, які продають паливо дешевше, ніж ОККО та WOG.
Ключову роль у корупційному лобізмі відведено голові Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Данилу Гетьманцеву.
Данило Гетьманцев, прикриваючись гаслами боротьби за збільшення надходжень до бюджету, фактично дає прямі вказівки керівникам правоохоронних органів на користь окремих компаній на ринку палива.
Керівник МВС Денис Монастирський для досягнення мети витіснення невеликих компаній з ринку запровадив операцію Акциз.
При цьому дії поліції з перевірки учасників ринку дивним чином обходять АЗС та транспортні засоби ОККО та WOG, і стосуються виключно діяльності менших гравців ринку палива.
Автомобілі безпідставно блокуються, виписуються протоколи за найменші порушення для створення формальних причин заборони діяльності АЗС або арешту автомобілів, що перевозять паливо.
Станом на поточний момент заарештовано понад 1000 автомобілів, що належать невеликим компаніям, що перевозять паливо. Зрозуміло, ці безпідставні арешти будь оскаржені в судах, але яких багатомільйонних збитків буде завдано бізнесу за цей час.
Водночас автомобілі ОККО та WOG ніхто не зупиняє та не перевіряє. Більше того, лише ці компанії зараз можуть доставляти паливо. Інші перевізники викинуті з перевезень палива.
Працівники МВС проводять безпідставні перевірки міні-АЗС, самі не розуміючи, що саме вони перевіряють. Без будь-яких законних підстав зупиняють роботу АЗС, вилучається чи опечатується обладнання, арештовуються запаси палива.
Працівникам загрожують кримінальні справи, звична робота неможлива через величезну кількість запитів та перевірок від різних державних органів, починаючи від ДСНС і завершуючи Держохорони праці.
При цьому перевіряючим нецікаво дійсний стан справ – вони шукають найменші зачіпки, щоб скасувати ліцензії отримані міні АЗС для торгівлі паливом. Дійшло до того, що працівники МВС залякують працівників ДПС з метою скасування вже виданих раніше ліцензій на торгівлю паливом.
Таким чином, Данило Гетьманцев прагне викинути з ринку дрібних гравців, зачистивши місце для монопольного становища ОККО та WOG.
Що Данило Гетьманцев точно досяг, так це те, що вже зараз понад 10 тисяч працівників міні АЗС – операторів, касирів, водіїв – втратили роботу, і залишилися «без хліба» на Новий Рік та Різдво.
У той же час ті, хто оплачують таку «роботу» Гетьманцева та отримують надприбутки від монопольного становища – власники ОККО та WOG зможуть купити собі ще одну яхту та нерухомість у Лондоні.
Не лише звичайні водії, а й фермери, транспортні компанії, малий та середній бізнес на даний момент не мають альтернативи купівлі палива у ОККО та WOG, адже придбане паливо просто неможливо буде доставити – на першому посту поліції, якщо не на виїзді з нафтобази, бензовоз буде зупинено та заарештовано.
Водночас, правоохоронні органи не помічають порушень у роботі компаній засновників Нафтогазової Асоціації України.
“Не бачать” роботу газових заправок даних компаній без дозвільних документів.
“Не бачать” використання “скруток” для ухилення від сплати податків.
«Не бачать», що чеки, які клієнти зазвичай не забирають, формуються однією накладною та не відображаються як продані в роздріб фізичній особі.
Таке «Не бачать» дивним чином співпадає зі зміною міністра МВС. Напевно, за рахунок політичної ваги, міністр МВС Аваков міг сказати «ні» проханням Гетьманцева про замовлення перевірки бізнесу.
У той час як міністр МВС Монастирський, мабуть, таке «ні» сказати не може, і покірно виконує всі побажання Гетьманцева.
Коли оплачують це все звичайні водії з власних доходів.
Монополісти ОККО та WOG наварюють із кожного літра до 10 гривень прибутку, з якою вони й оплачують «послуги» Нафтогазової Асоціації України, правоохоронних органів, Гетьманцева та інших.
У той час, як невеликі АЗС продають дизельне паливо по 26 гривень за літр, ОККО та WOG торгують по 32 гривні.
Це при тому, що закупівельна ціна у невеликих АЗС становить у середньому 24 гривні, а ОККО та WOG можуть купувати пальне великими партіями в середньому по 22 гривні.
Це і є кінцева мета операції «Акциз» та інших способів тиску на бізнес: прибрати з ринку компанії, які продають паливо по 26 гривень, щоб самим продавати по 32 гривні.
Платити за надприбутки АЗС доводиться українським водіям: у вартості хліба, молока та інших продуктів першої необхідності закладено логістику, а це насамперед ціна на бензин, яка через картельну змову сьогодні набагато вища за обґрунтовану вартість.
Переконатися у змові дуже просто, зайшовши на сайт ОККО та порівнявши різницю в ціні на АЗС та дрібному опті. Обидві ціни мають на увазі заробіток, але різниця між ними є додаткове навар з автомобілістів.
Або можна порівняти ціни ОККО і мережу Chipo, на якій можна розрахуватися паливними талонами ОККО. Поки що ОККО всіма способами «бореться» з конкурентами, вимагаючи від них підняти ціни на пальне, самі реалізують паливо через мережу Chipo за значно нижчими цінами, і не бачать у цьому нічого поганого. А в діяльності інших невеликих АЗС, які торгують за аналогічною з Chipo ціною, – бачать суцільні порушення.
Такого безпринципного закриття бізнесу не відбувалося навіть за режиму Януковича.
Можливо, настав час Президенту знову сказати своє слово, оскільки інші важелі держрегулювання явно не можуть стримати надмірні апетити паливного “картеля”, а партію Слуга народу такі політики як Данило Гетьманцев перетворює на «Слугу олігархів».

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Технічний стан
Ціна: 37500$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 26.440

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити

Бензовоз MAN TGA 19.293

Технічний стан
Ціна: 18300$
Купити

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-32/80

Технічний стан
Ціна: 35000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 28.480

Технічний стан
Ціна: 15000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 26.440

Технічний стан
Ціна: 15000$
Купити
Перейти ВВЕРХ