РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Самохідний обприскувач New Holland SP 275F

Ціна: 205 000$ з ПДВ
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 26.440

Ціна: 20000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-3180

Ціна: 32000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Ціна: 37500$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Ціна: 18000$
Купити

Найцікавіше

Офшорні посередники розпочали брудну кампанію проти українського підприємства «Поллі-Сервіс»

  • Проти української компанії «Поллі-Сервіс» розпочата дискредитаційна інформаційна кампанія;
  • Замовниками брудних публікацій можуть виступати офшорні посередники іноземних компаній, яких відсторонено від офшорної монополії та заробляння на Україні сотень мільйонів доларів шляхом завищення цін у 4-5 разів та виведення їх в офшори, які контролюються українськими громадянами;
  • Усі розвинені країни світу захищають своє національне виробництво та продукти шляхом цінових преференцій;
  • Підтримка вітчизняного виробництва дозволяє залишити у державі 80% від вартості товарів, у той час як при офшорному постачанні в Україні залишається лише 25% у вигляді ПДВ на імпорт та мита, а 75% – перераховується до країн офшорів;
  • Державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» 23 жовтня 2021 року затвердило Політику, яка базується на національних пріоритетах, та опублікувало кваліфікаційні вимоги до постачальників обладнання та матеріалів (www.pk-ukraina.gov.ua);
  • Українська компанія «Поллі-Сервіс» єдина з національних виробників надала вичерпний пакет документів, що підтверджують повну відповідність кваліфікаційним вимогам ПК «Україна»;
  • «Поллі-сервіс» протягом 17 років працює в Україні і поставляє високозахищені документи з власними рішеннями провідним державним установам;
  • Закупівлі матеріалів у ТОВ «Поллі-сервіс» відбуваються у повній відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі»;
  • Компанія «Поллі-Сервіс» звертає увагу завзятих ЗМІ та наполегливо рекомендує надавати достовірну інформацію, ретельно перевіряти дані, що надходять із сумнівних або зацікавлених джерел та не брати участь у поширенні брехні, яка грає на руку (якщо не сказати, виконувати замовлення) офшорним компаніям, що боряться виключно за свій власний офшорний прибуток і знецінюють українських виробників, технології українських вчених та зневажають національні інтереси України.

Київ, 28 грудня 2021 року
Проти української компанії «Поллі-Сервіс» як одного з найбільших світових системних інтеграторів в галузі виробництва електронних ідентифікаційних документів, міжнародних платіжних карт, захисних елементів та компонентів вкотре розгорнулася замовна дискредитаційна інформаційна кампанія.
Причиною чергових брудних публікацій проти «Поллі-Сервісу» вважаємо «істерику» офшорних посередників, яких відсторонено від заробляння сотень мільйонів доларів на українцях шляхом корупційної співпраці з колишнім керівництвом державного підприємства «Поліграфічний комбінат «Україна».
Теми заробляння величезних сум грошей на виготовленні українських паспортів офшорами та виведення при цьому мільярдів гривень в офшори неодноразово фігурували у гучних журналістських розслідуваннях. Зокрема, у розслідуваннях наголошувалося, що колишні керівники «Поліграфічного комбінату «Україна»  цілеспрямовано зруйнували національну індустрію захищеного друку. Державні замовлення на поставку матеріалів були передані посередницьким офшорним компаніям. Зазначені посередники повністю монополізували ринок і здійснювали поставки компонентів, завищуючи ціни в 4-5 разів і при цьому навіть не маючи жодних власних виробничих потужностей.
Наголошуємо, що всі без виключення країни світу захищають своє національне виробництво та надають преференції вітчизняним виробникам. В першу чергу це стосується сфери державних закупівель.  Це питання національних інтересів, оскільки при роботі з вітчизняним виробником не менш 80% вартості продукції  залишається в Україні у вигляді податків, заробітних плат, оплати енергоресурсів, здійснення сплат вітчизняним компаніям на забезпечення адміністративних і транспортних потреб. Тоді як замовлення в іноземного виробника залишає нашій державі лише 25% у вигляді ПДВ на імпорт та мита, а не менш як 75% сплаченої вартості стає здобутком країни іноземного виробника.
Закупівлі товарів у вітчизняних виробників стимулюють національну економіку, створюють робочі місця, збільшують податкові надходження до бюджету, сприяють зростанню ВВП країни та підвищують рентабельність вітчизняного інноваційного виробництва.
Відповідно 23 жовтня 2021 року Державним підприємством «Поліграфічний комбінат «Україна» була затверджена Політика власності, яка базується на національних пріоритетах та на інтересах розвитку Підприємства як національного виробника бланків цінних паперів та документів суворої звітності.
Також на сайті Державного підприємства «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів» опубліковано (www.pk-ukraina.gov.ua) кваліфікаційні вимоги до постачальників обладнання та матеріалів, що використовується для виготовлення захищених бланків документів, у тому числі з імплантованими контактними/безконтактними електронними носіями.
Серед них – наявність власної матеріально-технічної бази; персоналу відповідної технічної кваліфікації; схвальні відгуки контрагентів, документальне підтвердження виконання аналогічних договорів постачання обладнання або матеріалів, документальне підтвердження позитивного досвіду роботи у галузі постачання обладнання для персоналізації документів, що посвідчують особу, або її спеціальний статус, платіжних карток; наявність сертифікатів оригінальності походження/ виробництва продукту тощо.
Українська компанія «Поллі-Сервіс» єдина в Україні надіслала документи, які підтверджують повну відповідність кваліфікаційним вимогам, розміщеним на сайті ПК «Україна», на 161 аркуші.
«Поллі-сервіс» протягом 17 років працює в Україні і поставляє високозахищені документи з власними рішеннями таким державним установам, як Офіс Генерального прокурора, Генеральна прокуратура України, Національне антикорупційне агентство України, Державне бюро розслідувань, Верховна Рада України, Київська міська державна адміністрація, департамент забезпечення Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України та іншим.
На сьогоднішній день «Поллі-Сервіс» є головним і єдиним системним інтегратором і сервісним центром із поставок персоналізаційного обладнання державним установам для випуску ідентифікаційних документів в Україні.
ТОВ «Поллі-Сервіс» ще в 2008 році створило українську національну індустрію та технології захищеного друку біометричних ідентифікаційних документів і всього спектру голографічного захисту з метою недопущення, з одного боку, фальсифікації національних ідентифікаційних документів, а з іншого боку, – технологічної залежності держави Україна від іноземних постачальників.
ТОВ «Поллі-сервіс» має наукові та виробничо-технологічні можливості й може бути постачальником матеріалів та компонентів для виробничої продукції державного підприємства «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів».
Відповідно, між держпідприємством «Поліграфічний комбінат «Україна» та ТОВ «Поллі-Сервіс» було укладено угоди про закупівлі матеріалів. Підкреслюємо, що згідно зі ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі» ці процедури проходять без використання системи «Прозорро».
Рекомендуємо журналістам надавати своїм читачам тільки достовірну інформацію, ретельно перевіряти дані, що надходять із сумнівних або зацікавлених джерел та не брати участь у поширенні брехні, яка грає на руку офшорним компаніям, що боряться виключно за свій власний прибуток і знецінюють українських виробників, технології українських вчених та зневажають національні інтереси України.
Закликаємо всіх українських журналістів не продавати честь і гідність своєї професії за брудні гроші жалюгідних офшорних замовників.
***ТОВ «Поллі-Сервіс» – українська компанія, яка створює високоінтелектуальні комплексні рішення для персоналізації, захисту документів, пластикових карт, а також інформаційних систем. Компанія є лідером у галузі ID-документів, розробки і впровадження ІТ-систем, забезпечує технічне обслуговування на основі власних технологічних продуктів, інтеграційних систем і об’єктів інтелектуальної власності. «Поллі-Сервіс» є архітектором всесвітнього глобального проекту з виробництва перших електронних ID-документів для організації INTERPOL, які сьогодні використовуються більш, ніж у 190 країнах світу. ПРЕССЛУЖБА КОМПАНІЇ

Сівалка Monopill SE 24 Kverneland

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити

Самохідний обприскувач New Holland SP 275F

Технічний стан
Ціна: 205 000$ з ПДВ
Купити

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL4

Технічний стан
Ціна: 40000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 28.480

Технічний стан
Ціна: 15000$
Купити

Напівпричіп Nooteboom Euro-60-03-v

Технічний стан
Ціна: 45000$
Купити

Зерновоз MAN 26.480 TGA

Технічний стан
Ціна: 33300$
Купити
Перейти ВВЕРХ