РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Обприскувач самохідний JOHN DEERE R4030 (штанга 30,5 м)

Ціна: 162 000 $ з ПДВ
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL4

Ціна: 40000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Ціна: 18000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 28.480

Ціна: 15000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 26.440

Ціна: 20000$
Купити

Найцікавіше

Юрій Кралов: Факторинг – це світовий тренд, який українські банки мають всебічно розвивати

Юрій Кралов: Факторинг – це світовий тренд - фото - mtb.ua

МТБ БАНК за п’ять років уже зробив низку кроків саме у сфері розвитку факторингових послуг, і сьогодні його частка ринку становить 4%. Це досить велика цифра з огляду на те, що сучасні факторингові послуги недостатньо розвинені в Україні. Про це заявив голова правління МТБ БАНК Юрій Кралов.

За його словами, сфера дуже монополізована, 92% послуг надають максимум вісім банків, а цього недостатньо. Тому так важливо докладати зусиль для всебічного розвитку такого перспективного фінансового інструменту.

«Сьогодні факторинг – світовий тренд, цей інструмент ефективно працює у розвинених економіках, і в нашій країні є великий потенціал для його застосування. Дуже важливо, що процес реалізації цього інструменту фінансування ініціюється та підтримується Національним банком України, Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), ЄБРР та USAID у рамках свого проекту «Трансформація фінансового сектора», – наголосив Голова правління ПАТ МТБ БАНК Юрій Кралов.

Фінансист вважає, що створення Комітету з розвитку факторингу Асоціацією українських банків є важливим кроком для розповсюдження таких послуг для бізнес-спільноти України., в тому числі і в аграрному секторі Нові рішення дають постачальникам можливість поповнювати свої оборотні кошти частково, як стільки, скільки їм зараз потрібно.

«Банки залучають кошти вкладників та можуть за рахунок цього забезпечувати масштабніше фінансування. Також ми надаємо більш широкий спектр послуг, пропонуємо клієнтам складні комбіновані продукти, наприклад факторинг у зовнішньоекономічних торгових операціях. МТБ БАНК одним з перших приєднався до SupplierPlus. Це онлайн платформа, що оперує цифровими документами, використовує автоматичний обмін даними та електронні підписи. Тому постачальники отримують доступ до джерела оборотного капіталу, продають інвойси за бажанням, і коли цього потребують, отримують до 100% суми інвойсу відразу після продажу. Покупці, у свою чергу, працюють із більш тривалими умовами оплати без шкоди для постачальників», – зазначив Юрій Кралов.

Потенційні обсяги ринку є просто величезними, оскільки понад 60% торгових транзакцій в Україні здійснюється з відстроченням платежу. Розвиток факторингу дозволить замістити близько 3 млрд євро нестачі ліквідності бізнесу, що, у свою чергу, дасть потужний поштовх розвитку економіки країни в цілому.

Нагадаємо, МТБ БАНК увійшов до двадцятки банків, яким українці довірили найбільше грошей. Банк з ренкінгу депозитних ставок знаходиться в середині таблиці, що підтверджує відсутність ризикованого підходу до залучення коштів населення.

Кінцевими бенефіціарними власниками банку стали: Михайло Партикевич та Ігор Згуров

Довідка. МТБ БАНК – український комерційний банк, заснований 5 листопада 1993 року як ВАТ «МАРФІН БАНК». У червні 2017 року «МАРФІН БАНК» змінив власників.

Кінцевими бенефіціарними власниками банку стали: Михайло Партикевич та Ігор Згуров. У 2018 році до складу кінцевих бенефіціарних власників увійшов Хамед Аліхані. Зі зміною власників було проведено ребрендинг банку. І з 2017 року його було перейменовано на ПАТ «МТБ БАНК».

Самохідний обприскувач New Holland SP 275F

Технічний стан
Ціна: 205 000$ з ПДВ
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Технічний стан
Ціна: 15000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 28.480

Технічний стан
Ціна: 28000$
Купити

Напівпричіп Nooteboom Euro-60-03-v

Технічний стан
Ціна: 45000$
Купити

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-32/80

Технічний стан
Ціна: 35000$
Купити

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-3180

Технічний стан
Ціна: 32000$
Купити
Перейти ВВЕРХ