РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 28.480

Ціна: 28000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL4

Ціна: 43000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка Monopill SE 24 Kverneland

Ціна: 20000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL4

Ціна: 40000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-32/80

Ціна: 35000$
Купити

Найцікавіше

Безкарність, мажори та нульова терпимість. Історія сина директора Рівненської АЕС Євгена Павлишина

Я почув про цю історію від моїх знайомих із Рівного. Концентрований вираз безкарності мажора, який кидає виклик суспільству під час війни. Мова йде про кримінальне провадження стосовно сина директора Рівненської АЕС Євгена Павлишина за частиною 1 статті 115 (умисне вбивство) щодо смерті побитої ним 64-річної жінки на Білому озері у Вараському районі Рівненської обл. І це не єдиний факт кримінального переслідування цього персонажу. 
Як пишуть місцеві ЗМІ, перебуваючи на підпитку Євген Павлишин позвірячому побив літню жінку за зауваження не мочитися на двері її будиночку. В результаті за три дні від отриманих травм жінка померла.
Як стверджує молодша донька потерпілої, яка там була разом із мамою, першою фразою мажора на зроблене йому зауваження була: «Ты что, не знаешь кто я!?»
Тепер ми знаємо. Він син генерального директора Рівненської АЕС Павла Павлишина. Є підстави вважати, що втручання цього посадовця в перебіг розлідування справи та тиск на правоохоронців може знову стати причиною того, що її розслідування “замнуть”.
Рівненські правозахисники кажуть, це не перший випадок, коли Євгена Павлишина його батько Павло Павлишин відмазує від відповідальності за злочини.
Поліція Рівненської області має багато докладної інформації про життя та “діяльність” Павлишина-молодшого. Зокрема, кажуть про його “теплі” відносини з місцевими кримінальними авторитетами Юрієм Мізюком та Святославом Тимофієвим, по справах яких він проходив як свідок та співучасник.
За даними Єдиного центру обробки судових рішень Євген Павлишин має стосунок до 140 справ!
Дос’є Павлишина–молодшого починається коли йому було лише 18 років в 2003 році. Багато справ стосовно нього порушувалось за:

  • статтею 296 Хуліганство;
  • статтею 206 Протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації;
  • статтею 206 Протидія законній господарській діяльності;
  • статтею 172 Грубе порушення законодавства про працю;
  • статтею 185 Крадіжка.

В 2021 році проти Павлишина-молодшого порушено кримінальну справу за Злочини проти авторитету органів державної влади, органів місцевого самоврядування (зареєстровано в ЄРДР за № 12021186050000112 від 26.05.2021).
Він має десятки адміністративних правопорушень: за порушення правил дорожнього руху; керування автомобілем в стані алкогольного сп’яніння; порушення правил карантину тощо.
Більшість справ “магічним” чином уникнули судового розгляду. То втратили докази, то змінилися показання свідків, то ухвалено відверто незаконні рішення слідчими тощо. Ця “магія” інакше чим втручанням впливого батька – генерального директора Рівненської АЕС Павла Павлишина, важко пояснити.
Безкарність мажора призвели до трагедії – смерті людини. І за це він повинен відповісти.
Так само як відповісти на питання про отримання Павлишиними заповідної землі на Білому озері, якям чином вони отримали у власність угіддя, що належали до того Рівненьській АЕС, де зараз знаходиться база відпочинку «Холодок», тощо.
Чому ця конкретна справа Павлишина-молодшого важлива? По-перше, невідворність покарання та нульова толерантність до безкарності мажорів є вимогою суспільства в умовах війни. Це про справедливість в екстремальній ситуації. Без цього неможливо досягти зв’язності громади, спроможності самоорганізовуватися, взаємодіяти. По-друге, ця історія про корупцію та вседозволеність багатих та владноможців. Ми мусимо показати, що гроші та торгівля впливом не можуть конкурувати з законом.
Війна змінює Україну. Музика для злочинців не буває вічною. Рано чи піздно кожний з них знайде своє місце на лавці підсудних, і отримає справедливий вирок суду, незважаючи на всі зусілля впливого батька. Невідворотність покарання – вимога часу!Джерело: https://censor.net/ua/b3350400

Сідловий тягач МАN TGX 28.480

Технічний стан
Ціна: 28000$
Купити

Сівалка Monopill SE 24 Kverneland

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 26.440

Технічний стан
Ціна: 15000$
Купити

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-32/80

Технічний стан
Ціна: 35000$
Купити

Цистерна MAGYAR

Технічний стан
Ціна: 10000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Технічний стан
Ціна: 15000$
Купити
Перейти ВВЕРХ