РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-32/80

Ціна: 35000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Nooteboom Euro-60-03-v

Ціна: 45000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 28.480

Ціна: 15000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 28.480

Ціна: 28000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Ціна: 15000$
Купити

Найцікавіше

Поліція затягує розслідування вбивства жінки сином екс-гендиректора Рівненської АЕС, – адвокат

Адвокат Юрій Бухун заявив, що працівники Вараського районного відділу поліції Головного управління Нацполіції в Рівненській області свідомо затягують розслідування вбивства 64-річної жінки Тамари Леус, яке скоїв син колишнього генерального директора Рівненської АЕС Євген Павлишин на території бази відпочинку “Холодок” (с. Рудка Вараського району).
Про це адвокат повідомив Українським Новинам.“[…] Павлишин Євген Павлович здійснюючи тривале та звіряче побиття Леус Тамари Володимирівні, яка була вже немолодою жінкою, можливо перебуваючи в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, не нехтував навіть тим, що продовжував бити її ногами по різним частинам тіла навіть після того як вона впала і закривалась руками від ударів, а також завдав тілесних ушкоджень її старшій донці – Міленіній Наталії Миколаївні, яка намагалася заступитися за матір. […] Лише на наступний день, через суттєве погіршення самопочуття, Леус Т.В. була госпіталізована до травматологічного відділення Вараської багатопрофільної лікарні, де 22.06.2022, приблизно о 7:40 у приміщенні палати №6 померла, – сказав Юрій Бухун.
Адвокат повідомив, що за фактом цих подій Вараським РВП ГУНП в Рівненській області досудове розслідування належним чином не проводилося. По всіх 3 відкритих кримінальних провадженнях за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження), ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) та ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) КК України, працівники зазначеного відділу поліції штучно затягували час, щоб не отримати якнайшвидше докази причетності Павлишина Є.П.“[…] Вони (працівники поліції) не проявили жодного людського страждання до потерпілих, а навпаки, задля досягнення невідомих поки що цілей, розшукували потерпілих і в день похорону на цвинтарі, безпосередньо під час церемонії поховання, і на наступний день та фактично з погрозами викликали до себе”, – уточнив Бухун.
Крім того, адвокат зазначив, що на потерпілих (за життя – на саму Тамару Леус, на даний час – на старшу доньку Наталію Міленіну та молодшу доньку Олександру Гончар) чинився тиск.“[…] потерпілим (донькам померлої), під приводом висловлення співчуття, дають поради “не ходити самим по вулицям”. […] молодшій донці Леус Т.В. – Гончар Олександрі Анатоліївні особисто телефонував Павлишин Є.П. і зі змісту розмови вбачається, що він жодним чином не розкаюється у вчиненому, а навпаки вчиняє тиск на потерпілих.Ще за життя Леус Тамари Володимирівни до неї у лікарню також приходив сам Павлишин Євген Павлович, у той час, коли остання перебувала в одній палаті разом зі своєю донькою – Міленіною Наталією Миколаївною. Про що саме йшла розмова невідомо, але той факт що перед їх розмовою, напевно щоб не було зайвих свідків, за вказівкою медичного керівництва видалили (попрохали вийти з палати в коридор) її доньку, а також те, що в подальшому, за особистим проханням своєї матері Міленіна Н.М. відкликала з поліції свою заяву щодо її побиття, яку все ж таки в подальшому, після смерті матері подала повторно, наштовхує на певні роздуми”, – підсумував Юрій Бухун.
Раніше Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом” повідомила, що гендиректор Рівненської АЕС Павлишин, старший син якого Євген Павлишин побив жінку похилого віку, переведений на посаду директора Відокремленого підрозділу (ВП) “Атомремонтсервіс”.
У повідомленні “Енергоатому” підкреслили, що “зазначене кадрове рішення також сприятиме об‘єктивному й неупередженому розслідуванню правоохоронних органів щодо побиття і подальшої смерті 64-річної жінки у Вараському районі Рівненщини”.
Як повідомляли Українські Новини, справу про смерть побитої сином гендиректора Рівненської АЕС жінки намагаються “зам’яти” – нібито померла через падіння в лікарні.
Також директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик заявив, що Павло Павлишин вкотре намагається “відмазати” сина від покарання за жорстокий злочин.
Раніше син гендиректора Рівненської АЕС Євген Павлишин побив жінку похилого віку.

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Технічний стан
Ціна: 15000$
Купити

Бензовоз MAN TGA 19.293

Технічний стан
Ціна: 18300$
Купити

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL4

Технічний стан
Ціна: 43000$
Купити

Сівалка Monopill SE 24 Kverneland

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 26.440

Технічний стан
Ціна: 15000$
Купити

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-3180

Технічний стан
Ціна: 32000$
Купити
Перейти ВВЕРХ