РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL4

Ціна: 43000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бензовоз MAN TGA 19.293

Ціна: 18300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-32/80

Ціна: 35000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL4

Ціна: 43000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Обприскувач самохідний JOHN DEERE R4940 (штанга 36,5 м)

Ціна: 181 000$ з ПДВ
Купити

Найцікавіше

Агресивний і неадекватний: Інспектор «Київблагоустрою» Богдан Потильчак зі зброєю тероризує бізнес

Так вже сталося, що комунальні підприємства Києва є притулком для різних пройдисвітів і корупціонерів, а також друзів і кумів можновладців. І це не дивно: тут можна пиляти бюджет і не привертати до себе уваги. Один з таких — Богдан Потильчак. Нікому не відомий провідний інспектор КП «Київблагоустрій». Син впливового батька, рейдер і здирник на бюджетній зарплаті.
Про цього чорта майже нічого не відомо. Інформації про нього немає навіть на сайті КП «Київблагоустрій». Втім, в столиці його добре знають. Особливо бізнесмени, до яких він ходить з погрозами. Потильчак Богдан Олександрович народився 17 липня 1988 року. Навчався в НПУ імені М.П.Драгоманова, вивчав юридичні науки. В 2015 році здобув ступінь кандидата наук, захистивши дисертацію «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень». Втім, отримати ступінь Богдан Потильчак міг би і без «наукової праці» — його батько – професор Олександр Потильчак вже більше 30 років працює в НПУ, в тому числі і на керівних посадах. Допоміг синку стати науковцем, щоб полегшити просування кар’єрними сходами. Недонауковець і псевдоюрист Богдан Потильчак ще може одягнути суддівську мантію, якщо раніше не опиниться у в’язниці. А він може. Подивіться хоча б на це лице. У цього маргінала там написано геть усе.
Просто зараз, в розпал великої війни, Богдан Потильчак кошмарить столичний бізнес, який і без нього, на межі, бо майже всі будівельні майданчики зупинені. Проте провідного інспектора це не зупиняє. Він ходить по вже зданих об’єктах і вимагає у власників гроші. І не просто ходить. Вдирається на приватну територію, лізе через паркани у двори. Декілька разів був при цьому озброєний. Так, в інспектора є зброя, невідомо, чи зареєстрована, чи придбана на «чорному» ринку. На об’єкти приходить з великою сумкою, даючи власникам можливість зрозуміти, що в ній — зброя. Також він погрожував «неслухняним» власникам нерухомості пістолетом ФОРТ12РМ.
Цей бандит з посвідченням в кармані 3 дні поспіль ходив на один і той же об’єкт в одну і туж компанію з погрозами та вимаганнями. У великій сумці мав пістолет, яким погрожував фізичною розправою, а заодно, взяв ємність побільше, щоб скласти туди купу грошей. Але «полювання» у недоінспектора не вдалося, проте перспектива сісти за грати у нього дуже реальна. 

Запис із камер спостереження 26,28 та 30 вересня 2022 року.
Потильчак поводиться зухвало та агресивно. Фотографує все навколо. Потім цими знімками шантажує власників. Мовляв, якщо не заплатиш, знайду порушення і фото відправляться в суд в якості доказів. Потім на ці об’єкти натравляє своїх колег з різноманітних інспекцій, а також поліцію. Погрожує зв’язками в правоохоронних органах і в судах. Тим, хто погодився заплатити, Потильчак обіцяє більше не приходити. Принаймні, якийсь час.
При цьому сам інспектор вже неодноразово потрапляв в поле зору правосуддя. Наприклад, притягувався до адміністративної відповідальності за хуліганство. Згідно з постановою Білоцерківського міськрайонного суду Київської області (справа №357/5338/17), 14 січня 2017 року Потильчак понівечив припарковану автівку. Перебуваючи на 6-му поверсі, він кидався по машині уламками льоду та іншими предметами. Ймовірно, інспектор дуже активно святкував старий новий рік і перебрав з алкоголем. Суд визнав його винним, але відповідальності Потильчак не поніс через закінчення строку притягнення до адмінвідповідальності.
Втім, вечірки Потильчака часто завершувалися подібним чином. В Білій Церкві його кілька разів забирала поліція через бійки та порушення громадського порядку. Останнього разу це сталося біля магазину АТБ на бульварі Перемоги. Сам інспектор проживає на Партизанській вулиці, 33. За нашими даними, в його квартирі певний час проживав громадянин росії Сергій Анатолійович Майданник. Бандит з імперськими поглядами. В себе на батьківщині, в Красноярську займається криміналізованим ритуальними бізнесом. Цікаво, що з ним зараз. Збагатився, ховаючи своїх співвітчизників-окупантів, втік з росії, мобілізувався чи, може, вже перетворився на добрива для наших грунтів?
До сьогодні Потильчаку за його витівки було рівно нічого. Завжди з’являлися впливові родичі, знаходилися гроші. Але ж все змінюється. Якщо в цієї війни є хоча б один позитивний наслідок, то це очищення України від політичного і чиновницького непотребу. Процес йде повільно, але йде. Сподіваємося, скоро черга дійде і до інспекторів «Київблагоустрій», бандитів та усіляких інших потильчаків.
P.S. У наступній статті розкажемо, через які махінації свого батька Потельчака Олександра Валентиновича, він отримав ступінь кандидата наук. Оскільки, яблуко від яблуньки падає недалеко, Потельчак-старший теж являється фігурантом багатьох брудних справ. 

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Технічний стан
Ціна: 15000$
Купити

Обприскувач самохідний JOHN DEERE R4030 (штанга 30,5 м)

Технічний стан
Ціна: 162 000 $ з ПДВ
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Технічний стан
Ціна: 18000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 28.480

Технічний стан
Ціна: 28000$
Купити

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL4

Технічний стан
Ціна: 43000$
Купити

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-3180

Технічний стан
Ціна: 32000$
Купити
Перейти ВВЕРХ