РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Обприскувач самохідний JOHN DEERE R4030 (штанга 30,5 м)

Ціна: 162 000 $ з ПДВ
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Ціна: 18000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL4

Ціна: 43000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка Monopill SE 24 Kverneland

Ціна: 20000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-32/80

Ціна: 35000$
Купити

Найцікавіше

Кому війна, а кому мати рідна: як мер Каменського збагачується під “прикриттям” Путіна

Століття тому генеральний секретар з військових справ Української народної республіки Симон Петлюра попереджав співвітчизників, хто може бути гіршим за “москальські воші”. Здавалося б, 24 лютого вся нація об’єдналася та відкинула всі суперечки заради відсічі агресору. Російські війська принесли на українські землі смерть, розруху та злидні. У такій ситуації відсіч ворогові, очевидно, є справою всього українського народу.

Але на жаль, і серед нас опинилися ті найгірші співвітчизники, яким вистачило нахабства наживатися на смертях та горі українців – під прикриттям путінських військ. Одним із таких одіозних персонажів є міський голова Кам’янського Андрій Білоусов.

Безперечно, свої схеми Андрій Леонідович почав “крутити” не 24 лютого. Білоусов став мером у 2015 році, а до того пройшов “школу “Партії регіонів” в уряді екс-прем’єр-міністра Миколи Азарова. Провінційний чиновник і “позитивний градоначальник” не дуже любить поширюватися, яким чином він зумів у 2013 році стати заступником Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Цілком можливо, що чергового “міцного господарника поза політикою” помітили завдяки “розпилу” у 2005 році 2,5 мільйона гривень з міського бюджету Дніпродзержинська на ремонті доріг. Сам Білоусов на той момент обіймав посаду заступника мера. Схема – цілком стандартна для наших чиновників: підряди отримують “свої” фірми (“Сітіус”, “Енергія ТП” та “Укррембуд”), роботи виконуються для “галочки”, зате в актах виконаних робіт все гарно загорнуто, та ще й використовуються” дорогоцінні матеріали”. Жодної фантазії – лише безсовісно “розпил”!

Можливо, про справи минулих років можна було б забути, якби Білоусов після початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації згадав про наявність у себе совісті та взявся б за оборону міста разом із десятками мільйонів українців. Але ж нічого подібного не сталося. Чиновник, який регулярно постить у своїх соціальних мережах патріотичні повідомлення, інформацію про загиблих на фронті кам’янчан, які захищають кожну п’ядь рідної землі, не може не усвідомлювати всю відповідальність моменту для мешканців міста та всієї України.

Однак справи Білоусова говорять про інше. Чиновники мерії систематично ігнорують почесті на згадку про загиблих у бою кам’янчан. Жодної жалоби в місті теж не оголошується. Не до того мерові. Він зайнятий “важливішими справами”, ніж “якісь там загиблі”. Каменці вже неодноразово зверталися за допомогою петицій до міськради, щоб у місті нарешті почали належним чином шанувати пам’ять загиблих земляків. Однак поки що все марно…

Натомість, поки у Facebook у градоначальника виходить посада про те, як він сильно сумує за загиблим солдатом, мерія Каменського розпродає землю, за яку гинуть військові. Так, на сайті оголошень можна знайти інформацію про продаж двох ділянок землі у Лісовому масиві по 2,5 мільйона гривень.

Пан мер “дуже мудро” розпродає землю під прикриттям російської агресії те, що у мирний час тихо продати було б неможливо – напевно місцеві жителі, журналісти та активісти підняли б бучу і “схемщику” довелося б ретируватися. Але в країні, що воює, зараз зовсім інша Буча, інші проблеми… Та й хто з українців міг би очікувати такої зради за 150 кілометрів від лінії фронту? Дивно, як це Білоусов ще не продав землю на Дніпропетровщині своєму колишньому шефу Миколі Азарову? Чи екс-однопартійцю та колаборанти Олегу Царьову? Або одразу кадировцям (чого вже там дрібнитися)? Чи все вже продано, але героїчна українська армія завадила передати “новим господарям” продану землю?

Так, поки що українці готові віддати останню сорочку, щоб допомогти військовим та переселенцям, дружина Білоусова відкриває фірми в Україні та за кордоном, щоб вигідно для сімейства торгувати комунальною власністю. А кум міського голови, “тіньовий мер” Олександр Іванов, більш відомий у кримінальному світі на прізвисько “Пупс”, приватизував півміста і повністю взяв під свій контроль комунальне підприємство “Теплові мережі”. Взагалі, фігура Іванова дуже примітна – це відомий аферист і “кидала”. Симптоматично, що саме така людина опинилась у команді мера Каменського.

Тому не варто дивуватися, що взимку на мешканців Кам’янського чекають холодні та важкі часи. Звичайно, Білоусов уже запевнив, що місто на 100% готове до опалювального сезону. Але якщо “гарантії” давав “Пупс”, то для мешканців Кам’янського у нас погані новини – вас ведуть за носа. Жодного метра теплотрас за рік не утеплили. До чого це призведе? До того, що і без того дефіцитне паливо опалюватиме вулицю в той час, як кам’янчани мерзнуть.

Якість опалення – взагалі окрема тема. І за добрих часів кам’янчани скаржилися на холод у будинках. Містянам доводилося тижнями чекати, щоб комунальники підключили опалення у разі будь-яких технічних неполадок. Окремим ударом по житлово-комунальному сектору міста стало “геніальне” рішення команди Білоусова перевести частину будинків на електроопалення. Це призвело до того, що люди сиділи і без тепла, і без світла.

Відлуння “мудрих рішень міцного господарника” цього року ще посилюватиметься військовими діями. У разі одного чи кількох прильотів російських ракет вся система опалення в місті може наказати довго жити – жодного плану “Б” на випадок позаштатних ситуацій Білоусов запропонувати не може! І це у країні, що воює.

Втім, не поспішайте засмучуватися. Російські ракети можуть не знадобитися. Справа в тому, що за два терміни на посаді мера Білоусов так і не спромігся зайнятися модернізацією та ремонтом тепломереж. Так що прориви можуть утворитися будь-де і будь-коли навіть без стороннього втручання.

Дерибан бюджету під “прикриттям” російських військових та російський може в підготовці до зими – ось що може запропонувати Андрій Білоусов мешканцям Кам’янського. “Благо”, градоначальника оточують професійні шулери, які завжди готові допомогти розвести довірливих громадян, зайнятих боротьбою з агресором.

Хочеться вірити, що найближчим часом правоохоронні органи все ж таки звернуть більшу увагу на діяльність Андрія Білоусова. А то з такими “талантами” “позитивний градоначальник” та рідне місто росіянам може продати…

Обприскувач самохідний JOHN DEERE R4030 (штанга 30,5 м)

Технічний стан
Ціна: 162 000 $ з ПДВ
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 28.480

Технічний стан
Ціна: 28000$
Купити

Бензовоз MAN TGA 19.293

Технічний стан
Ціна: 18300$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Технічний стан
Ціна: 18000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 26.440

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити

Обприскувач самохідний JOHN DEERE R4940 (штанга 36,5 м)

Технічний стан
Ціна: 181 000$ з ПДВ
Купити
Перейти ВВЕРХ