РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 28.480

Ціна: 15000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Ціна: 15000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Обприскувач самохідний JOHN DEERE R4940 (штанга 36,5 м)

Ціна: 181 000$ з ПДВ
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бензовоз MAN TGA 19.293

Ціна: 18300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Цистерна MAGYAR

Ціна: 10000$
Купити

Найцікавіше

Організатор псевдомітингу моряків відкрив нові деталі: сліди до кінцевого бенефіціара схеми ведуть до Мінінфраструктури

Нагадаємо, одеську активістку Христину Король разом із посібниками СБУ затримали за побори з моряків. Угруповання налагодило видачу липових медичних довідок від 6 до 8000 у.о. Внаслідок чого Україну незаконно залишили понад 10 000 призовників, а зловмисники заробили півмільйона доларів.
Король – лише одна з небагатьох ланок великого корупційного кола. Окрім дівчини, у схемі брав участь начальник одеського тренажерного центру моряків Валерія Постолатій; начальник Приморського відділення поліції в Одесі Андрій Мащенко; кінцевий бенефіціар схеми – Юрій Васьков, заступник міністра інфраструктури.

Про все по порядку:

Певний час схема працювала на руку зловмисникам, поки в Україні не ухвалили закон 3944 року. Завдяки нововведенню, з’явилася єдина база моряків, яка перекрила ділкам корупційні мутки. Роками заробляючи на “прискоренні” морських документів, Король та посібники почали влаштовувати проплачені мітинги з тітушками, щоби повернути все як було.
У мережі чоловік Король, також моряк, детально розповів, як його дружина разом із Постолаттям через тренажерний центр штампували сертифікати в обхід реєстрів.
Журналістам Стопкорупції вдалося поспілкуватись із організатором мітингів Святославом Захарченком. Згодом команда Король кинула чоловіка на кругленьку суму. “Мені запропонували заробити досить дієвими та прагматичними способами. Ми приходили до центрів моряків, зривали іспити”.
Тиск на електронний реєстр із боку правоохоронців забезпечив начальник Приморського слідства Одеси Андрій Мащенко. Він вийшов на кібервідділ СБУ, що повністю на 3 місяці заблокував електронні реєстри. Так, СБУ нібито провели обшуки на підставі липових заяв липових моряків, які нібито не могли влаштуватися.
“Це була дуже красива та витончена схема щодо блокування реформ”, – зазначив організатор мітингів Святослав Захарченко.
Увесь час, поки реєстри були заблоковані, відбою від клієнтів у групування не було. А з початком війни схема взагалі перетворилася на золоту антилопу. Тренажерний центр Постолатія почав штампувати “білі” квитки.
Очевидно, що навіть на місцевому рівні таку схему не могли повернути лише Король та Постолатій. “Силові акції, якими ми займалися разом із Христиною – це відеосупровід, підписаний у телеграм-каналах, Ютубе – все це коштувало від 20 до 30 000 у.о., залежно від кількості учасників масовки. Гроші звідкись бралися. І це явно був не Валера. Мені було цікаво, хто таки замовляє музику. Я почув гучний телефонний діалог. Мені було цікаво, хто на іншому кінці телефону. Я тиждень думав і Крістіна проговорилася.
Юрій Васьков — одіозний голова АМПУ, славиться дюжиною схем у морській галузі, а також у «зерновому коридорі».
“Для нинішнього заступника міністра інфраструктури прямою економічною вигодою було якнайбільше моряків загнати у паперовий дипломований процес. А Валера за допомогою свого “ТОВ” обіцяв йому фінансові потоки, які він отримував набираючи через свій центр людей на сертифікацію. Враховуючи, що за місяць мінімум 100 людей зверталася за сертифікацією, суми на рік перевищували кілька мільйонів доларів”, — пояснює Захарченко.
У мережі також гуляє відео, де Крістіна нібито з Васьковим обговорює своє кар’єрне зростання вже у Міністерстві. Зв’язок заступника міністра з Король та Постолаттям підтверджує чоловік Крістіни. Чоловік стверджує, що саме Васьков допомагав видавати документи в обхід реєстрів.

Сідловий тягач МАN TGX 26.440

Технічний стан
Ціна: 15000$
Купити

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-3180

Технічний стан
Ціна: 32000$
Купити

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL4

Технічний стан
Ціна: 40000$
Купити

Напівпричіп Nooteboom Euro-60-03-v

Технічний стан
Ціна: 45000$
Купити

Обприскувач самохідний JOHN DEERE R4940 (штанга 36,5 м)

Технічний стан
Ціна: 181 000$ з ПДВ
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Технічний стан
Ціна: 18000$
Купити
Перейти ВВЕРХ