РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Обприскувач самохідний JOHN DEERE R4030 (штанга 30,5 м)

Ціна: 162 000 $ з ПДВ
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 28.480

Ціна: 28000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-32/80

Ціна: 35000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 26.440

Ціна: 15000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Обприскувач самохідний JOHN DEERE R4030 (штанга 30,5 м)

Ціна: 162 000 $ з ПДВ
Купити

Найцікавіше

Корупційні родинні зв’язки: як заступник міністра інфраструктури Юрій Васьков вибудував схеми з «обілєчіванія» моряків в Одеському порту

Про чергову схему з «обілєчіванія» українських моряків в Одесі розповів експерт Аналітичного центру «Левіафан» Микола Мельник . За його словами, суть схеми проста: кум заступника міністра інфраструктури Юрія Васькова очолює Одеський порт. У порту працює навчальний центр моряків.
«Крамничка куди приходиш, даєш бабло і забираєш документи. Можна навіть не з’являтись. Так от, контролювати цей центр має Адміністрація судноплавства, яка фактично підпорядкована Васькову. Водночас, щоб взагалі не морочитися, контролером навчального центру Одеського порту призначається дочка директора навчального центру. Бабло йде посадовим особам, якість підготовки моряків падає, хоча більшості з них цимбалами», – розповів Микола Мельник.
Трохи раніше Громадська організація «Рада із захисту законності та правопорядку» вирішила з’ясувати: чи є така сімейність в Одеському порту – гарною традицією побудови робітничих династій або фактом банальної корупції. На його офіційне звернення до Національного агентства з питань запобігання корупції надійшло не менш офіційного листа за підписом начальника Департаменту запобігання конфліктам інтересів Олександра Шульги, в якому факт корупції підтверджується: «…складено обґрунтований висновок щодо виявлення ознак правопорушень, пов’язаних з корупцією, відповідальність за які передбачена ч.ч. 1, 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП), у діях головного спеціаліста відділу з питань підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації та дипломування моряків Управління з питань підготовки та дипломування моряків Державної служби морського та внутрішнього водного транспорту та судноплавства України; .о. начальника Управління з питань підготовки та дипломування моряків Хуссейн Юнонії Мохаммедівни. Зазначений обґрунтований висновок 08.02.2023 направлений на розгляд до Національної поліції України».
Факт корупційних дій виявлено й у «роботі» цілої низки чиновників Морської Арміністрації: колишнього голови Державної служби морського та внутрішнього водного транспорту та судноплавства України Кіндратіва В.З., директора ДП «Одеський морський торговельний порт» Мясковського О.М. та начальника навчального центру ДП «Одеський морський торговельний порт» Пономарьової О.О.
Примітно, що Юнонія Хуссейн за дуже нетривалий час роботи в порту через молодий вік встигла поєднати держслужбу зі створенням приватної фірми. Якщо вірити порталу YOUCONTROL, Юнонія Хуссейн у 2016 році, будучи студенткою 4-го курсу Одеської морської академії, заснувала і досі є засновником ТОВ «ЮАМАКС ШИПМЕНЕДЖМЕНТ» . Суто випадково дана приватна структура займається посередництвом у працевлаштуванні. Примітно, що з цією ж фірмою історично пов’язані ще дві ТОВ – «ТОРГІВЕЛЬНА ПАЛИВНА КОМПАНІЯ» та «АСЕДО ЛОТОС» . Після перевірки її діяльність у НАЗК, Юнонія Хусейна була звільнена з порту. Вона благополучно відбула жити у Німеччину.
Мама її, Оксана Олександрівна, продовжує працювати і далі під крилом колишнього співробітника СБУ Івлєва. Примітно, що першого заступника начальника порту, який не має жодного відношення до портової галузі, було призначено через Васькова екс-бригадним генералом Андрієм Наумовим, який відбуває ув’язнення в сербській в’язниці .
Цікаво, що дуже мальовничо розповідають про стан справ у порту нинішні та колишні працівники на сайті «Вечірньої Одеси» під компліментарним інтерв’ю з начальником порту Олексієм Мясковським. Інтерв’ю вже два роки, а коментарі, як з рогу достатку сиплються досі, розкриваючи все нові подробиці афер: “десять місяців лежить на дні морському плавучий док № 4. В агресивній морській воді пропадає дуже дороге докове обладнання. І нікому до цього діла немає Чому за цей злочин ніхто поки не
відповів? Скільки стягнули з винних осіб компенсації за завдані матеріальні збитки порту? Адже наш порт Одеса – це державне підприємство. Наші надуті керівники Мясковський, Івлєв, Васьков, Кошубський та інші залишилися поки що безкарними і ніхто ще з них не запитав за цей кричущий факт службового та посадового злочину. А що відповість газета заводчанам?
І знову – знайомі всі обличчя!

Сідловий тягач МАN TGX 26.440

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 26.440

Технічний стан
Ціна: 15000$
Купити

Самохідний обприскувач New Holland SP 275F

Технічний стан
Ціна: 205 000$ з ПДВ
Купити

Бензовоз MAN TGA 19.293

Технічний стан
Ціна: 18300$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 28.480

Технічний стан
Ціна: 28000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 28.480

Технічний стан
Ціна: 15000$
Купити
Перейти ВВЕРХ