РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Ціна: 18000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 28.480

Ціна: 15000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL4

Ціна: 40000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка Monopill SE 24 Kverneland

Ціна: 20000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 26.440

Ціна: 20000$
Купити

Найцікавіше

НАБУ висунула обвинувачення ексмінНАБУ висунула обвинувачення ексміністру інфраструктури Андрію Пивоварському, на черзі Юрій Васьковістру інфраструктури Андрію Пивоварському, на черзі Юрій Васьков

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) просить суд застосувати до колишнього міністра інфраструктури Андрія Пивоварського запобіжний захіНаціональне антикорупційне бюро (НАБУ) просить суд застосувати до колишнього міністра інфраструктури Андрія Пивоварського запобіжний захід у вигляді застави у 20 млн грн. Про це Пивоварський повідомивд у вигляді застави у 20 млн грн. Про це Пивоварський повідомив на своїй сторінціна своїй сторінці у Facebook. у Facebook.      

НАБУНАБУ повідомило про підозруповідомило про підозру Пивоварського 22 лютого. За версією слідства, у липні 2015 року міністр разом із першим заступником Володимиром Шульмейстером забезпечив ухвалення наказу, який дозволив приватним компаніям стягувати корабельний збір у морському порту “Південний” разом із Пивоварського 22 лютого. За версією слідства, у липні 2015 року міністр разом із першим заступником Володимиром Шульмейстером забезпечив ухвалення наказу, який дозволив приватним компаніям стягувати корабельний збір у морському порту “Південний” разом із ДП “Адміністрація морських портів України” у пропорції 50:50. ДП “Адміністрація морських портів України” у пропорції 50:50.

Згідно із законом, стягнення такого збору є винятковою прерогативою державного підЗгідно із законом, стягнення такого збору є винятковою прерогативою державного підприємства як користувача акваторії порту, що належить державі.приємства як користувача акваторії порту, що належить державі.

Одним із бенефіціарних власників цих приватних компаній виявився бізнесмен Олексій Федоричев, якому пізніше повідомили про підозру у корупції у ВАТ “Державна продовоОдним із бенефіціарних власників цих приватних компаній виявився бізнесмен Олексій Федоричев, якому пізніше повідомили про підозру у корупції у ВАТ “Державна продовольчо-зернова корпорація України”, оголосили у розшук і на якогольчо-зернова корпорація України”, оголосили у розшук і на якого наклали санкціїнаклали санкції..

За результатами експертизи, лише протягом 2017-2021 років через цей наказ держава недоотримала понад $30 млн. Нагадаємо, Пивоварський обіймав посаду міністра інфраструктури України у 2014-2016 роках. А заступником у нього був той самий добре і скандально відомий Юрій Васьков. Як зазначив експерт Аналітичного центру «Левіафан» Микола Мельник, Васькову все ж таки доведеться «присісти» разом з його босом Пивоварським. «У 2015 році Юрій Васьков стає заступником міністра морського транспорту, тягнувши дЗа результатами експертизи, лише протягом 2017-2021 років через цей наказ держава недоотримала понад $30 млн. Нагадаємо, Пивоварський обіймав посаду міністра інфраструктури України у 2014-2016 роках. А заступником у нього був той самий добре і скандально відомий Юрій Васьков. Як зазначив експерт Аналітичного центру «Левіафан» Микола Мельник, Васькову все ж таки доведеться «присісти» разом з його босом Пивоварським. «У 2015 році Юрій Васьков стає заступником міністра морського транспорту, тягнувши дві головні «темки»: знижки від портових зборів та буксирний картві головні «темки»: знижки від портових зборів та буксирний картель (про картелі – пізніше Правила сель (про картелі – пізніше Правила стягування портових зборів регулювалися наказом Мінінфраструктуритягування портових зборів регулювалися наказом Мінінфраструктури   N 316 та Васкова, будучи у 2015 році бенефіціаром усіх офшорних рахунків агентства Odemara зацікавлених у додатковому доході. Далі “Братська” ТІС, яка підтримує ПорошенN 316 та Васкова, будучи у 2015 році бенефіціаром усіх офшорних рахунків агентства Odemara зацікавлених у додатковому доході. Далі “Братська” ТІС, яка підтримує Порошенка у 2019 році, дала розумному заступнику міністра “ексклюзивну”ка у 2019 році, дала розумному заступнику міністра “ексклюзивну”   монополію” на новому терміналі Нептуна. В даний час екс-міністр Пивоварський, та екс-глава тарифної комісії Шульмайстер, пішли на угоду зі слідством і дають свідчення по всіх, хто був у темі). Тепер гаманцю монополію” на новому терміналі Нептуна. В даний час екс-міністр Пивоварський, та екс-глава тарифної комісії Шульмайстер, пішли на угоду зі слідством і дають свідчення по всіх, хто був у темі). Тепер гаманцю Кубракова Юрію Васькову стане ще складніше жити в цьому світі.Кубракова Юрію Васькову стане ще складніше жити в цьому світі.

“Юра, я ж казав не чипай мене)Т”Юра, я ж казав не чипай мене)Тепер ти не просто підеш, тепер ти обов’язково сядеш.” – написавепер ти не просто підеш, тепер ти обов’язково сядеш.” – написав на своїй сторінці в соцмережіна своїй сторінці в соцмережі Микола Мельник. Микола Мельник.

Сівалка Monopill SE 24 Kverneland

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити

Обприскувач самохідний JOHN DEERE R4030 (штанга 30,5 м)

Технічний стан
Ціна: 162 000 $ з ПДВ
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 28.480

Технічний стан
Ціна: 15000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Технічний стан
Ціна: 18000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 26.440

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити

Обприскувач самохідний JOHN DEERE R4940 (штанга 36,5 м)

Технічний стан
Ціна: 181 000$ з ПДВ
Купити
Перейти ВВЕРХ