РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Ціна: 18000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сівалка Monopill SE 24 Kverneland

Ціна: 20000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 28.480

Ціна: 28000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Ціна: 18000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL4

Ціна: 40000$
Купити

Найцікавіше

Нардепи Тищенко та Негулевський розповіли про свої плани – «Захопити Мінекології, зрубати $200 млн. і в Азію», — аудіо

НегулевськНегулевський розписав схему, за якою планує виводити “зароблені” $200 млн.ий розписав схему, за якою планує виводити “зароблені” $200 млн.

Народний депутНародний депутат із фракції Слуга народу Ігор Негулевський потрапив у скандал ат із фракції Слуга народу Ігор Негулевський потрапив у скандал черезчерез злитий у мережу запис злитий у мережу запис розмови між ним і нардепом Миколою Тищенком. На цьому записі ч розмови між ним і нардепом Миколою Тищенком. На цьому записі чути, як Негулевський розповідає про свої плани “втекти до лісу”.ути, як Негулевський розповідає про свої плани “втекти до лісу”.
“…ми можемо собі забрати повністю міністерство під контроль. Якесь. Зараз, оскільки ми Тимчасовою слідчою комісією перевіряємо рік, а можемо два перевіряти все, що пов’язане з екологією, здобиччю. Нафта, газ, ліс. Будь-яка труба на будь-якому підприємстві. Ну все повністю.Потрібно, по ходу, забрати це міністерство. Повністю управляти лісами, і нафтою і газом і всієї х..ней. Вистачить 3 місяці роботи. І можна йти в ліс… Ще сотню якусь еб..нуть. Я думаю, двісті до кінця життя вистачить. Поїхати в мою незві”…ми можемо собі забрати повністю міністерство під контроль. Якесь. Зараз, оскільки ми Тимчасовою слідчою комісією перевіряємо рік, а можемо два перевіряти все, що пов’язане з екологією, здобиччю. Нафта, газ, ліс. Будь-яка труба на будь-якому підприємстві. Ну все повністю.Потрібно, по ходу, забрати це міністерство. Повністю управляти лісами, і нафтою і газом і всієї х..ней. Вистачить 3 місяці роботи. І можна йти в ліс… Ще сотню якусь еб..нуть. Я думаю, двісті до кінця життя вистачить. Поїхати в мою незвідану ні краплі Азію. І х..й мене там хтось знайде”, – говорить ндану ні краплі Азію. І ха записі Негулевський…й мене там хтось знайде”, – говорить на записі Негулевський.

Тимчасова слідча комісія, про яку говорить нардеп – це ТСК щодо розслідування діяльності Держлісагентства, Держводагентства та Держекоінспекції. Її очолює Микола Тищенко, а Негулевський є членом. Оскільки Тищенка було виключено з партії Слуга народу через скандальну поїздку до Тайланду під час війни, він втрачає свій вплив у партії та в органах влади. Голос члена транспортного комітету Верховної Ради і головування у згаданій ТСК — це єдині важелі впливу, що залишилися в нього. Тому вся Тимчасова слідча комісія, про яку говорить нардеп – це ТСК щодо розслідування діяльності Держлісагентства, Держводагентства та Держекоінспекції. Її очолює Микола Тищенко, а Негулевський є членом. Оскільки Тищенка було виключено з партії Слуга народу через скандальну поїздку до Тайланду під час війни, він втрачає свій вплив у партії та в органах влади. Голос члена транспортного комітету Верховної Ради і головування у згаданій ТСК — це єдині важелі впливу, що залишилися в нього. Тому вся публічна діяльність Тищенка зараз зводиться до поїздок закарпатспублічна діяльність Тищенка зараз зводиться до поїздок закькими лісгоспами. Негулевський пропонує використовувати моарпатськими лісгоспами. Негулевський пропонужливості ТСК для “захоплення міністерства”.є використовувати можливості ТСК для “захоплення міністерства”.
У цій розмові Негулевський розписУ цій розмові Негулевський розписав схему, за якою планує виводити ті самі “зароблені” $200 млн:ав схему, за якою планує виводити ті самі “зароблені” $200 млн:
“Потрапити треба в Панаму, Сейшели. Позакручувати собі офшори. Потім на офшори треба банк якийсь європейський вліпити. Щоб офшори там, а банк там. Які не видають кінцевих бенефіціарів. Це переважно Швейцарія. І все. І тут потроху. На той рахунок звідси платить хтось за якісь консультації. Як це правильно називається, консалтингова компанія буде в мене. У”Потрапити треба в Панаму, Сейшели. Позакручувати собі офшори. Потім на офшори треба банк якийсь європейський вліпити. Щоб офшори там, а банк там. Які не видають кінцевих бенефіціарів. Це переважно Швейцарія. І все. І тут потроху. На той рахунок звідси платить хтось за якісь консультації. Як це правильно називається, консалтингова компанія буде в мене. У мене запитав – і туди лавешечку. З однієї на іншу заплутати”. мене запитав – і туди лавешечку. З однієї на іншу заплутати”.
Два роки тому нардепи Микола Тищенко та Ігор Негулевський як члени транспортного комітету намагалися впливати на власника компанії “Нібулон” Олексія Вадатурського. Після того, як Вадатурський заявив про те, що звернеться до суду, Тищенко вимушено вибачився.

Напівпричіп Nooteboom Euro-60-03-v

Технічний стан
Ціна: 45000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Технічний стан
Ціна: 15000$
Купити

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL4

Технічний стан
Ціна: 43000$
Купити

Сівалка Monopill SE 24 Kverneland

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 28.480

Технічний стан
Ціна: 15000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 26.440

Технічний стан
Ціна: 20000$
Купити
Перейти ВВЕРХ