РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Трактор John Deere 8335R

Ціна: 140000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Цистерна MAGYAR

Ціна: 10000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Обприскувач самохідний JOHN DEERE R4940 (штанга 36,5 м)

Ціна: 181 000$ з ПДВ
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Ціна: 18000$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Бензовоз MAN TGA 19.293

Ціна: 18300$
Купити
РОЗСТРОЧКА ДО 12 МІСЯЦІВ

Сідловий тягач МАN TGX 18.440

Ціна: 15000$
Купити

Найцікавіше

Як у Дніпрі суди покривають крадіжку мільярдів гривень підлеглими Філатова

У Дніпрі суди нахабно «відмазують» чиновників, які вкрали мільярди гривень із бюджету міста. Вони роками гальмують розгляд резонансних кримінальних справ проти підлеглих Філатова, щоб минув термін давності та злочинці уникнули покарання. У Дніпрі всі знають, що ці судді «на зарплаті» у Корбана та Філатова, до чиїх кишень ці мільярди і виводяться.
Один із таких суддів-перевертнів – голова Червоногвардійського районного суду Костянтин Дружинін. З 2019 року він затягує розгляд справи проти заступника мера Михайла Лисенка у справі про розкрадання коштів на ремонт Нового мосту. Слідство надало всі факти та докази, проведено всі експертизи тощо. Але вироку досі немає. Як і в сотні інших справ проти підлеглих Філатова за аналогічні злочини.
Лише протягом 2022 року обвинувачений Лисенко 8 місяців не приходив на судові засідання. Він просто втік за кордон. І це під час війни, коли чоловіків не випускають із країни. Але за цей час Дружинін не тільки не ухвалив рішення про примусову доставку підсудного до суду, але навіть не оголосив його у розшук. І Лисенко з’явився у місті лише тоді, коли стало відомо, що Корбан та Філатов «вирішували» питання.
При цьому за час розгляду справи Лисенка добробут судді Дружиніна помітно покращав. У його дружини з’явилася престижна іномарка (в автопарку судді BMW 520 та Porsche Cayenne), жити вони стали в апартаментах в історичній частині Дніпра, вартість яких ріелтори оцінюють у 10 мільйонів гривень. Щорічно відпочивають на дорогих курортах тощо. Щоб мати все це, судді Дружинину треба було б чесно відпрацювати в суді щонайменше 25 років, сидячи на хлібі та воді.
Але він живе на широку ногу, маючи підозрілий послужний список, що дає привід звинуватити його у прийнятті рішень на користь терористів та зрадників батьківщини. Так, він відмовився судити ватажка так званої «ЛНР» Ігоря Плотницького у справі про збитий у 2014 році літак з Дніпровськими десантниками. У 2017 році він випустив на волю Дар’ю Мастикашину, яка звинувачувалася в держзраді – вербувала людей для вчинення терактів на замовлення російського ФСБ. Він не лише випустив її на волю, а й зняв арешт на її майно. І подібних справ має багато.
Очевидно, саме тому Корбан і Філатов взяли Дружиніна «на зарплату». Працювати із суддями-зрадниками та колаборантами для них у порядку речей. Досить згадати суддю Валерія Чорнобука, котрий відкрито закликав кримських суддів присягнути на вірність Росії. Філатов знайшов для нього посаду в мерії, і сьогодні Чорнобук на волі і чудово почувається.
Впевнені у своїй безкарності і десятки чиновників мерії, керівників КП міськради, які безпосередньо підпорядковані Філатову та реалізують для нього злочинні схеми для вимивання грошей із бюджету міста. Тому що такі, як Дружинін по відмашці, приймають потрібні рішення або, навпаки, затягують розгляд справ.
Справа Лисенка відома на всю Україну, знають про неї в Києві, а антикорупціонери написали сотні листів до різних інстанцій і прямо звинувачують Дружиніна у хабарництві та покриванні крадіжки Корбана та Філатова у Дніпрі. Реакції – нуль. Що наштовхує на думку, що в долі не тільки Дружинін, а й люди у високих кабінетах.
Здавалося б, у охопленій війною країні, де люди віддають останнє заради перемоги, розмова з тими, хто краде народні гроші і хто їх покриває, має бути коротким і жорстким. Але злодії, корупціонери та продажні судді не просто на волі, а продовжують обіймати свої посади, а отже – продовжують грабувати городян, брати хабарі та набивати собі кишені. І це страшно.

Обприскувач самохідний JOHN DEERE R4030 (штанга 30,5 м)

Технічний стан
Ціна: 162 000 $ з ПДВ
Купити

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-3180

Технічний стан
Ціна: 32000$
Купити

Бензовоз MAN TGA 19.293

Технічний стан
Ціна: 18300$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 26.440

Технічний стан
Ціна: 15000$
Купити

Сідловий тягач МАN TGX 28.480

Технічний стан
Ціна: 28000$
Купити

Напівпричіп Goldhofer STZ-VL3-32/80

Технічний стан
Ціна: 35000$
Купити
Перейти ВВЕРХ