Найцікавіше

«Аферисти нового покрою» або як знайти гроші, щоб «відмазати» сина від армії

На фото: Бесідовський Олег, Бесідовський Михайло та Бесідовська Валерія.

Збройна агресія проти українського народу створює не тільки горе та біду від втрат близьких. А ще вона створює безліч нових схем як дурити громадян і мати нахабність прикриватися «таким часом». Саме для сім’ї «горе-бізнесменів» Бесідовських «такий час» настав.

Щоб убезпечити своє дитятко від його обов’язку захищати нашу Батьківщину, батьки-аферисти ошукують порядних громадян: отримують значні кошти для нібито виконання робіт, а після просто зникають.

Нещодавно ряд ЗМІ опублікував матеріали про нових аферистів – «сімейний підряд Бесідовських». Основна мета «сімейного підряду» – не виконання контрактів і домовленостей, тобто обман інших підприємців і громадян, «кидаючи» їх на гроші та не дотримуючись узгоджених домовленостей.

Нагадаємо, що ця група аферистів під виглядом красивої обкладинки нібито якісного виробництва (і до речі дуже дорогих) меблів і різних виробів з деревини має декілька кримінальних справ. Про це написав, зокрема Антикор. Мова йде про декілька судових позовів до цих аферистів на загальну суму в декілька десятків тисяч доларів.

Бесідовські є фігурантами ряду судових справ щодо невиконання умов кредитного договору, мають тяжби з іпотекотримачем ТОВ «ФК «Дніпрофінансгруп» (дві нових квартири та неслужбові приміщення у м. Києві, які були в іпотеці під банківський кредит). Також обвинувачуються у справі щодо невиконання умов договору про виготовлення та монтажу дерев’яних сходів та мають інші кримінальні моменти.

І всі ці судові справи, як зазначають Бесідовські, є результатом того, що їхнього сина, який підпадає під військовий обов’язок, треба «відмазувати» від армії. Що тут можна сказати: роблять лихо людям і при цьому зухвало заявляють про надання хабарів військкоматам.

Наразі їх так звана фірма Altair Luxury Interiors, за допомогою якою вони і здійснюють афери, отримує негативні відгуки від ошуканих людей.

Але «сімейний підряд» намагається перефарбуватися. Він просто переоформлює свій бізнес на інших людей або ж змінює назви своїх фірм. Так, сумнозвісна Altair Luxury Interiors (вона ж ТОВ «АЛЬТАІР Ю ЕЙ») тепер ТОВ «Меблів НЕТ». Ще один бізнес, ТОВ «Укрбудпроектдизайн», аферисти перереєстрували на якихось Ляхевича С.В. і Кирноса В.П. і тому подібне.

Однак, якими б «хамелеонами» ці шахраї не були, в будь-якому випадку, якщо ви стали жертвою порушення договірних зобов’язань, вам варто звернутися до адвоката або іншого фахівця з питань захисту прав споживачів, який може допомогти вам у вирішенні цієї проблеми в судовому порядку.

А допоки триватиме слідство за кримінальними справами проти Бесідовських медійники будуть слідкувати за діяльністю так званих «виробників якісних і люксових меблів» і обов’язково інформуватимуть про це, щоб у майбутньому не стати жертвами такого «сімейного підряду».

Перейти ВВЕРХ