Найцікавіше

Людина Фірташа, голова ФРУ Дмитро Олейник, просить повернути йому 600 000 доларів сина

До редакції потрапили копії запитів, які голова Федерації роботодавців України Дмитро Олейник направляв десятку різних інстанцій, включаючи комітети ВР, Генерального прокурора та офіс Президента. У цих запитах Олейник скаржиться на неправомірні дії поліції, в результаті яких було конфісковано 600 000 доларів готівкою, належні членам його сім’ї.

Олейник так інтерпретує обшуки, проведені національною поліцією у інвестиційного банкіра Мазепи та пов’язаних з ним осіб в рамках досудового розслідування шахрайства при придбанні корпоративних прав компанії ТОВ “Навігатор Майницке”, яка видобуває газ на Майницькому родовищі у Львівській області. За інформацією, наданою Олейником, його син є партнером Мазепи у придбанні ТОВ “Навігатор Майницке”, і гроші належать йому, він збирався вкласти їх у свиноферму.

“Олейник у своїх запитах повідомляє некоректну інформацію, перекручує факти і відверто бреше. В цій ситуації постраждалі ми. Мазепа з Олейником і ще групою товаришів шахрайським шляхом отримали контроль над Майницьким родовищем газу, щодня заробляють на продажу видобутого газу і не мають наміру виконувати зобов’язання за договором. Більше того, вони намагаються в суді скасувати пункти договору, згідно з якими повинні сплатити гроші, і відверто брешуть, публічно стверджуючи, що на Майницькому родовищі немає газу. Газ там є. Ми готові забрати компанію назад”, – повідомив нашій редакції Олег Токар, який вважає себе постраждалим від шахрайських дій. Він детальніше розкрив свою позицію у інтерв’ю для видання “Букви”.

Нагадаємо, Федерація роботодавців України (ФРУ) – соціальний проект, розроблений політтехнологами (Анною Безлюдною та Володимиром Грановським) для поліпшення іміджу олігарха Дмитра Фірташа. Фірташ протягом багатьох років вкладав десятки мільйонів у розвиток федерації, бувши її ключовим меценатом. Однак у зв’язку з кримінальним переслідуванням з боку уряду США, Фірташ був змушений у 2016 році покинути посаду керівника ФРУ і передати її  Дмитру Олейнику, залишивши за собою контроль.

Перейти ВВЕРХ