Найцікавіше

Микитась повідомив про спроби рейдерів продати крадений офіс “Укрбуду”

Власник “Укрбуду” Максим Микитась повідомив правоохоронні органи про злочин – рейдери намагаються від його імені продати крадений офіс “Укрбуду”. Про це екснардеп написав у своєму ТГ каналі. 
Зокрема, у своїй заяві Микитась стверджує, що йому “стало відомо, що певні особи намагаються від мого імені продати офіс “Укрбуду” за 4 млн доларів США. Він розташований у будинку по вул. Пушкінській, 27 в місті Києві, що навпроти готелю “Прем’єр Палац”. Екснардеп пояснює, що вважає за необхідне “попередити потенційних покупців, що це офісне приміщення було викрадене рейдерським шляхом у 2019 році. Зараз центральним апаратом ДБР з приводу цього розслідується кримінальна справа, в рамках якої вже 4 особам повідомлено про підозру. Зокрема, й колишньому генеральному директору “Укрбуду” Олегу Майбороді – його оголошено в розшук”.
Про безпосередніх виконавців злочинної оборудки саме зараз у заяві Максима Микитася йдеться наступне: “Продати від мого імені, а точніше, вибачаюся за жаргон, “впарити”, збирається угрупування відомих рейдерів на чолі із громадянином РФ Анваром Фарукшиним. На даний момент є рішення про його депортацію у зв’язку із зайняттям рейдерською діяльністю. Також у криміналі задіяний Сергій Лещенко на прізвисько Лєший, Сергій Клец та Ігор Дьячок, подружжя Броністовського Сергія і Демченко Ірини”.
Наприкінці свого повідомлення власник “Укрбуду” закликав потенційних покупців до відповідальної поведінки, – “рекомендую замислитися чи варто за 4 млн доларів США купувати суцільну проблему та головний біль. З можливістю подальшого притягнення до кримінальної відповідальності та втрати придбаного, краденого в мене активу “Укрбуду”.
 
 

Перейти ВВЕРХ