Найцікавіше

Олейник залишає посаду, Федерацію Роботодавців України очолить Гіршфельд

Новим виконуючим обов’язки голови Ради Федерації Роботодавців України стане голова ради директорів Індустріальної групи УПЕК Анатолій Гіршфельд. Дмитро Олейник, який очолював Раду з 2016-го  року за власним бажанням покидає посаду. За даними джерела в керівництві ФРУ, Анатолій Гіршфельд буде виконувати обов’язки голови до того моменту, поки ситуація в країні не дозволить повноцінно провести засідання Ради ФРУ.
Звільнення з посади Олейника (якого в ЗМІ прийнято вважати людиною Фірташа) зменшить вплив на діяльність Федерації Роботодавців України одіозного олігарха Дмитра Фірташа,  очікуючого в Відні екстрадиції до США. Значну роль в ситуації, що склалася відіграли сигнали, отримані під час останнього візиту делегації ФРУ до Єврокомісії.
Анатолій Гіршфельд, який знаходиться у списку громадян України, проти яких були введені російські санкції з 2018-го року, зможе ефективніше організувати роботу ФРУ в умовах воєнного часу. Його багатий досвід і експертиза в галузі оборонно-промислового комплексу, а також активна участь у розробці та впровадженні інноваційних технологій для підтримки обороноздатності України роблять його ідеальним кандидатом для керівництва федерацією  в цей непростий період, вважають в ФРУ.

Перейти ВВЕРХ