Найцікавіше

600 тисяч доларів Дмитра Олійника в “дивані” інвестбанкіра Мазепи: сліди ведуть до Росії

Фігура одіозного інвестбанкіра Ігоря Мазепи обростає новими скандальними подробицями.
Як стверджує голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін, Мазепа займався порятунком активів російського олігархат Дерипаски в Україні!
Як стверджує Шабунін, саме Ігор Мазепа рятував кар’єрний бізнес Дерипаски в Україні. Йдеться про Жежелівський та Хустівський кар’єри, акції яких належали австрійському концерну STRABAG SE, 25% якого володіє Дерипаска. За кілька місяців до повномасштабного вторгнення кар’єри були продані офшорній компанії Samsta Limited. “Бенефіціарами цієї угоди була низка українських бізнесменів, зокрема й Мазепа. Мазепа і його партнери не могли не розуміти, що цією угодою вони допомагають Дерипасці рятувати свої активи”, – заявив Шабунін. При цьому, за 6 днів до рішення про націоналізацію активів Дерипаски відбулася ще одна спроба продажу кар’єрів. Депозитарною організацією в цій угоді виступила компанія Мазепи.
Раніше ми писали про те, що під час обшуків Нацполіція вилучила у Мазепи 600 тисяч доларів. Після чого близький до опального олігарха Дмитра Фірташа голова Федерації роботодавців України Дмитро Олійник почав направляти в усі інстанції запити, стверджуючи, що вилучені гроші належать його синові.
Обшуки відбулися у зв’язку з кримінальною справою про шахрайство під час придбання корпоративних прав компанії ТОВ “Навігатор Майницьке”, яка видобуває газ на Майницькому родовищі у Львівській області. За інформацією, як повідомляється, наданою Олійником, його син є партнером Мазепи в придбанні ТОВ “Навігатор Майницьке”, і гроші належать йому…
Виникає питання: чи не допомагає голова Федерації роботодавців Олійник Мазепі відмивати брудні російські гроші? Адже якщо 600 тисяч (або більше) доларів було заплачено Мазепі за операцію прикриття російського бізнесу, це означатиме для Мазепи гарантовану кримінальну справу. Виходить, що Олійник, як учасник схеми, допомагає Мазепі прикривати свої “російські” справи! Можливо на додачу до справи за 190 статтею “Шахрайство”, яку розслідує Нацполіція, СБУ варто порушити справу за 111 статтею “Держзрада” та позайматися подібними товаришами?

Перейти ВВЕРХ