Найцікавіше

Вдова Ксенофонтова у якої екс-прокурор Києва Олег Кіпер віджав власність на 20 млн$ голосувала за Зеленського та спонсорувала разом з чоловіком «Слугу Народу» на виборах (документ)

Вдова бізнесмена Олександра Ксенофонтова Оксана Ксенофонтова вже вдруге звертається до президента Володимира Зеленського та громадськості із проханням втрутитися у ситуацію щодо рейдерського захоплення майна її покійного чоловіка.

Про це повідомляє «Ділова столиця» з посиланням на вже друге відеозвернення самої Оксани Ксенофонтової.

З повідомлення з’ясувалося що вдова Оксана Ксенофонтова у якої екс-прокурор міста Києва Олег Кіпер намагається захопити власність на 20 млн доларів США, голосувала за Зеленського в 2019 році та більш того спонсорувала разом з чоловіком ПП «Слуга Народу» на виборах. На це жінка опублікувала відповідний документ, який підтверджує сплату внесків.

Окрім цього, вона оприлюднила фото докази свавілля можновладців (рейдерське захоплення ЖК по вул. Саксаганського 80 правоохоронцями з тітушками, стеженням, погрозами) і вказала хто з суддів допомагав Кіперу та його партнерам «узаконити» безпрецедентне рішення Мінюсту.

Далі “ДС” наводить текст допису повністю, а також оприлюднює звернення Ксенофонтової.

Звертаюся до громадськості та журналістів за допомогою у розповсюдженні інформації про рейдерські атаки на мою законну спадщину. Попереднє моє звернення я зробила до перших осіб України, зокрема, до Володимира Зеленського. В моїх спробах привернути увагу тієї ланки влади, яка ще спроможна справедливо та неупереджено виконувати свої обовʼязки, яка не загрузла в корпуції та залишає надію на людяність, гуманність та на повагу до честі і гідності громадян, я все ще сподіваюсь на допомогу і захист Президента України.

Зараз я готова оприлюднити публічно і ті докази, які стосуються психологічного тиску та знущань з боку осіб, що бажають за допомогою свого посадового становища та безкарного стану дійти до кінця у намірі незаконного заволодіння майном мого покійного чоловіка, яке нині по праву належить мені.

Моя родина не стояла в стороні, коли народ у 2019 році робив свій свідомий вибір. Мій чоловік ще при житті надавав матеріальну підтримку політичній партії «Слуга народу», оскільки ідеологічно підтримував політику партії та сподівався на кращі зміни в нашій державі. В підтвердження моїх слів, я додаю фото квитанції одного з банківських переказів.

Щодо мене – я голосувала за кандидата в Президенти України – Володимира Зеленського і ще більше, ніж мій чоловік, мала надію на процвітання України під керівництвом «Слуг народу». Будь ласка, остаточно не розбивайте на шматки і без того моє розбите серце безвладдям, безкарністю та байдужістю.

Отже, я хочу оповістити громадських діячів і незалежних від влади журналістів про свавілля з боку колишнього прокурора Києва Олега Кіпера та його шайки рейдерів.

Як я вже зазначала, під керівництвом новопризначеного голови Одеської обласної адміністрації Кіпера відбувається рейдерське захоплення моєї спадщини, що дісталося мені від покійного чоловіка Олександа Ксенофотова.

У 2020 році помер мій чоловік від тяжкої хвороби. Про що свідчить виписка з лікувального-діагнозтичного центру. Проте, наразі активно розповсюджуються в ЗМІ та в мережі Інетернет плітки про нібито його «отруєння», у чому звинувачують мене.

Так, за надуманими обвинуваченнями Голосіївське УП ГУ НП в м. Києві намагалося сфальсифікувати обвинувачення проти мене в межах кримінального провадження № 12020100010005152 від 17.12.2020 за ч. 1 ст. 357 КК України. Проте, Голосіївський районний суд м. Києва ухвалою від 20.04.2021 у справі № 752/3223/21 закрив кримінальне провадження на підставі п. 10 ч. 1 ст. 284 КК України.

Але, за особистою вказівкою експрокурора м. Києва Кіпера Олега, керівник Подільської окружної прокуратури Ходаківський С.П., взяв до провадження матеріали ЄРДР №12020110000000753 від 26.06.2020 року за ч. 4 ст. 190 КК України. Перед ним поставлено завдання забезпечити притягнення мене до відповідальності за будь-яких умов.

 Таким чином, є підстави вважати, що низка судових рішень залежать від інтересів кола осіб, яке очолює екскерівник прокуратури м. Києва та новопризначений губернатор Одеської області Олег Кіпер. Такими зацікавленими у рейдерстві особами є бандит Шапран Сергій, депутат Одеської обласної ради Осіпов Володимир і податківець Скороход Ігор.

Вони є дуже небезпечними, оскільки свого часу, на сороковий день після похорону мого чоловіка, за їх вказівкою, відбувся вандалізм на кладовищі. Вінки та інше ритуальне приладдя було повалено та розтрощено. Я вважаю, що вони не зупиняться ні перед чим, щоб заволодіти моєю спадщиною, а мене щонайменше кинути за грати.

Я ще раз стверджую, що банда Кіпера здійснила шахрайські схеми. Було захоплення мого спадку, що дісталося мені від померлого чоловіка.

На фотографіях зображені представники цього злочинного угруповання Кіпера, яке зробило рейдерське захоплення нежитлових будинків, земельних ділянок, якими володів мій чоловік, а також низки підприємств, які я очолювала ще за його життя. Крім цього, Кіпер, зацікавившись елітною нерухомістю в центрі Києва по вулиці Саксаганського, 80, де знаходиться ЖК «Патріарх Холл» вартістю понад 20 млн дол., також здійснив його захоплення.

Все це зробили його шестірки – Шапран, Осіпов і Скороход. І хоча наразі відбуваються судові справи щодо цих незаконних дій, рейдери намагаються розпродати моє майно.

Також, у моій квартирі, де я проживала зі своїм чоловіком Олександром Ксенофонтовим відбулися безпідставні обшуки.

Силовики разом з тітушками, просто викинули мене зі свого власного житла, де я прописана. Мені навіть не дозволили забрати особисті речі. Що наразі відбувається з ним і хто там проживає – мені невідомо.

Більш того, за мною постійно здійснюється спостереження і постійно скидують на телефон фотографії моїх переміщень.

Як я вже наголошувала, банда Кіпера здійснила тиск на Міністра юстиції Дениса Малюська, який видав наказ про скасування всіх реєстрацій за адресою: вул. Саксаганського, 80. Це стало підставою для Шапрана, який у подальшому звернувся до Департаменту архітектури із заявою про присвоєння нової адреси – вул. Саксаганського, 78-80. Таке рішення, його так звану «законність», знов таки під тиском Кіпера, підтвердив суддя Лиськов М.О. Цим він допоміг банді Кіпера здійснити рейдерство моєї спадщини.

У наш час, коли країна намагається вистояти у боротьбі з агресором, деякі посадовці відчувають себе безкарними. Отже, ще раз прошу засоби масової інформації, громадськість, моїх підписчиків, всіх, кому небайдуже і хто хоче зробити нашу країну вільною від корупціонерів і бандитів, об’єднатися у протистоянні з корумпованими чиновниками і дати відсіч банді Олега Кіпера.

Перейти ВВЕРХ