Найцікавіше

Партнер Медведчука Столар роками співпрацює з владою та “Слугою народу”, отримуючи за це бюджетні мільйони

Як неодноразово писали ЗМІ, основною функцією сепаратиста Вадима Столара завжди було відбілювання екс-регіоналів, інших одіозних політиків, людей із «Реєстру зрадників», а також особисто кума Путіна – Віктора Медведчука. Останньому Столар активно допомагає зберегти та захистити свої активи. Для цього за гроші Медведчука було створено псевдоблагодійний фонд, який займається нічим іншим, як порожнім піаром. А в Москві ними створено організацію «Інша Україна», яка займається антиукраїнською пропагандою.

Тісну співпрацю Столара з представниками влади нещодавно підтвердили розслідування Руху “Чесно”. Цікавим фактом є те, що окрім співпраці з головою фракції «Слуги народу» Давидом Арахамією, про яку писали журналісти, було встановлено зв’язок із головою партії «Слуга Народу» Оленою Шуляк, з колишнім міністром інформаційної політики Олександром Ткаченком, телеведучою Наталією Мосійчук, а також Світланою Павелецькою, яка займалася піаром Кабміну.

Виявилося, що Столар, який за порадою Медведчука ще до вторгнення росіян виїхав з країни і очікував на прихід “руського міру” в Києві, раніше спонсорував Інститут когнітивного моделювання, а також медіахолдинг Live Network. ІКМ під управлінням псевдопсихолога Спартака Суботи та політтехнолога Дмитра Царенка відбілював репутацію найскандальніших політиків – Вадима Новинського, Сергія Льовочкіна, самого Столара та багатьох інших людей зі списку “Зрадників України”. У той же час організація надавала послуги “Слузі народу” і отримувала за це гроші з бюджету, про що прямо підтвердили у керівництві партії. Примітно, що у самому Інституті на Столара працювала донька Олени Шуляк – Дар’я, а також дружина колишнього міністра Ткаченка – Ганна.

Саме заступництво влади дає можливість таким як Столар та іншим прихильникам “руського міру” зберігати активи, уникати санкцій та не сидіти у в’язниці. А законопроект №8345 про позбавлення мандатів депутатів ОПЗЖ досі блокується владою та не виноситься на розгляд Верховної Ради.

Перейти ВВЕРХ