Найцікавіше

Енергетичний псевдоексперт Станіслав Ігнатьєв б’є дружину та їздить п’яним

Стало відомо, що так званий енергетичний експерт Станіслав Ігнатьєв, який поширює в ЗМІ тези російської пропаганди про те, що “Україна зимуватиме без світла”, був неодноразово судимий – за побиття дружини та водіння в нетверезому вигляді.

У січні 2016 року Ігнатьєв під час сварки побив дружину. Очевидно, це був не перший раз, коли чоловік піднімав на жінку руку. Але того разу дружина не стала мовчати та викликала до кривдника правоохоронців. Вони склали протокол про адмінпорушення та передали справу до суду. Але до покарання справа не дійшла: Ігнатьєв злякався відповідальності та “щиро розкаявся”. Суд врахував це як пом’якшувальну обставину, а тому обмежився усним зауваженням.

Пан Ігнатьєв мав би зробити з цього висновок, але наступне порушення закону скоїв уже за рік. Увечері 28 липня 2017 року поліцейські зупинили його за кермом автомобіля Lexus LХ 470 з ознаками алкогольного сп’яніння. “Запах алкоголю з порожнини рота, почервоніння обличчя”, – було сказано в матеріалах суду.

Відповідно до розмірів штрафів, що діяли у 2017 році, Станіслава Ігнатьєва за нетверезе водіння мали б оштрафувати на 10 200 грн та відібрати у нього на рік права. Але навчений першим судом, він цього разу повівся як досвідчений кримінальник: відмовився від проходження огляду на стан сп’яніння в присутності свідків, а потім не приходив на судові засідання. Так правопорушник, чиї дії могли призвести до травмування чи загибелі людей, дочекався закриття справи у зв’язку із закінченням строку притягнення до відповідальності.

Що ж стосується професійної діяльності Ігнатьєва, то він, проживши весну та літо 2023 року в комфорті і без відключень електроенергії, ближче до осені почав відверто підігравати ворогу. У національних ЗМІ він поширює проросійські тези про те, що взимку українські міста надовго залишитаться без світла.

Не маючи достовірної інформації про стан енергосистеми (а вона якраз і засекречена від таких “прогнозистів” та інших російських агентів), Ігнатьєв маніпулює думкою суспільства та набиває собі рейтинг на гострій темі.

Насправді ж його послужний список як професіонала досить сумнівний. Найперше – він не має профільної енергетичної освіти. У Ігнатьєва є лише науковий ступінь кандидата географічних наук. Також цей “експерт” є засновником незрозумілої організації під назвою “Харківський енергетичний кластер”, сторінка якого не ведеться з 2019 року, а також є головою правління “Інституту сталого розвитку”, на сайті якого взагалі рекламується онлайн-казино!

Єдине, у чому дотичний до енергетики кандидат географічних наук – це відновлювані джерела енергії. Ігнатьєв є директором ТОВ «СОЛАР ДЖЕНЕРЕЙШЕН», що керує кількома СЕС в Миколаївській та Чернівецькій областях. На цій підставі він публікувався у ЗМІ з матеріалами про розвиток ВДЕ.

Експертність, яку він у них демонстрував, не витримує жодної критики. Наприклад, Ігнатьєв пропонував замінювати потужності АЕС, які в Україні є базовими в структурі генерації, на сонячні та вітрові електростанції – які, як відомо, не можуть працювати “рівним” графіком, а вночі або за відсутності вітру взагалі не дають в мережу жодної кіловат-години.

Перейти ВВЕРХ