Найцікавіше

Військовослужбовець обурився поведінкою сина голови Черкаської ОДА Табурця і закликав Зеленського його звільнити

Президент Володимир Зеленський має втрутитись у скандал щодо голови Черкаської ОДА Ігоря Табурця, 27-річний син  якого виїхав у Європу, та прийняти відповідні кадрові рішення. Про це написав політтехнолог, військовослужбовець ЗСУ Петро Охотін у Facebook.
 
Він нагадав, що новини про дітей державних посадовців, які невідомо на яких підставах виїхали з країни під час воєнного стану, викликають обурення серед суспільства і військових.
 
«Особисто мене дратують публікації в ЗМІ щодо дітей чиновників дітей, які поїхали за кордон. Особливо, якщо це стосується про дітей тих, кому держава делегувала право вручати нагороди і служити», — написав Петро Охотін.
 
На його думку, ЗМІ мають піднімати питання щодо законності виїзду дітей чиновників за кордон та рівня їхнього життя. Адже чим більше мажори собі дозволятимуть, тим більше у суспільстві буде недовіри та напруги, що зіграє на руку ворогу.
 
«Такі ситуації заслуговують на увагу особисто Володимира Зеленського з висновками щодо зайняття посад. На мою думку, це виходить за межу, коли посадовець показово тисне руки матерям і вдовам загиблих героїв поки його син призовного віку розважається в Європі», — написав військовий.
 Як раніше повідомляли ЗМІ, 27-річний Дмитро Табурець вже після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну виїхав у Європу. Повідомлялось, що він мешкав у Парижі. Сам він вихвалявся тим, що проводить час у Німеччині. 16 жовтня у своєму сторіз він опублікував фотографію, на якій видно міст Дубліна (Ірландія).
 
Дмитро Табурець позиціонує себе як митця. У своїх соціальних мережах він публікує провокаційні фотографії та відеозаписи. Наприклад, на 27-річчя він відтворив процес свого народження: скривавлений у трусах і окулярах виліз з інсталяції у вигляді вагіни.

Перейти ВВЕРХ