Найцікавіше

Гроші не пахнуть: одіозний юрист Черезов став “агентом з нерухомості” для росіян в Іспанії

Скандальний ексадвокат Ігор Черезов, який незаконно залишив територію України у воєнний час, мігрував до Іспанії, де почав тісно співпрацювати з росіянами та продавати для них нерухомість. Про це редакції стало відомо з власних джерел.

Після початку повномасштабного вторгнення, коли виїзд за територію країни для чоловіків уже був закритий, одіозний ексадвокат Черезов знайшов шпарину – він прикрився наявністю третьої дитини, від якої насправді відмовився у судовому порядку задовго до цього.

Ігор Черезов

Після переїзду в теплу країну “адвокат диявола” вирішив, що гроші не пахнуть і став співпрацювати з росіянами. Черезов змінив рід діяльності і замість юриспруденції почав займатися продажем нерухомості. Зазначимо, що саме громадяни рф здебільшого є його клієнтами. Підкреслимо, що юриста Ігоря Черезова було офіційно позбавлено права на проведення адвокатської діяльності згідно із Законом України “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”. Заборона на заняття адвокатурою діяла з 24 листопада 2022 року. Варто зазначити, що при позбавленні адвоката права займатися професійною діяльністю, він автоматично втрачає своє звання. Це означає, що Ігор Черезов більше не міг репрезентувати інтереси своїх підзахисних у суді.

Суспільство знає Черезова як “адвоката диявола”, бо він відомий на всю країну завдяки численним скандалам у сфері юриспруденції. Таке прізвисько він отримав за відмінну навичку обирати “гучних” клієнтів. Так, найбільшої популярності він зазнав під час співпраці з Ігорем Беркутом – терористом, сепаратистом та пропутінським політиком. Але існує ще одна історія, яка викликає дуже багато сумнівів щодо чесності та адвокатської етики Черезова. Так, нардепа від “Слуги народу” Сергія Кузьміних затримали працівники НАБУ за здобуття хабаря понад 500 тис. грн прямо в кабінеті Ігоря Черезова. Виникає питання – він юрист чи все ж таки агент НАБУ? Ймовірно, після того, як він був запідозрений у прихильності до Кремля, “адвокат диявола” намагався відбілити свою репутацію співпрацею з органами.

Перейти ВВЕРХ