Найцікавіше

Збираються хмари над головою впливого на Черкащині нардепа, поки що голови оборонного комітету ВРУ Олександра Завітневича

Він старанно будував під себе вертикаль і збирав команду, але та посипалась: людей Звітневича потроху вимітають з Черкащини, яку він звик вважати своєю вотчиною.

Його креатуру — очільника Черкаської ОВА Ігоря Табурця — збираються звільняти через невідповідність посаді. Про це не перший день говорять в Офісі президента. Ще одна його людина — начальник ГУ НП в Черкаській області Владислав Гурін — написав заяву на звільнення. Не всидів у кріслі й року.

Другий рік їхня свора тисне на Ірину Тернову, голову Золотоніської РВА, але й тут результатів жодних. Обласна військова адміністрація подала на неї кляузу в дисциплінарну комісію Кабміна. Просила звільнити або хоча б винести догану, але Уряд лише доручив виправити недоліки. Вона точно залишається при посаді, чого не скажеш про Завітневича.

Іронічно спостерігати, як він настільки захопився своїм впливом і владою, що не помітив, як крісло захиталось під ним самим. Підігруючи хайпу, Завітневич вирішив пригнути на Безуглу, не погодивши це з Офісом президента, а там самодіяльність не заохочують і не пробачають.

У Раді кажуть: через постанову про відкликання Безуглої Завітневича можуть звільнити з посади голови оборонного комітету. А там і до кримінальних справ з приводу родинного бізнесу на оборонці рукою подати.

Перейти ВВЕРХ