Найцікавіше

Готується звільнення голови Черкаської ОДА Табурця. На цьому позитивні новини закінчуються, бо в Офісі президента вже узгоджують йому «гідну заміну»

За даними джерел, найбільш ймовірними кандидатами наразі є брати Дикуни. Андрій чи Любомир — різниці немає, бо обидва чорти є креатурами Завітневича. Табурець теж був його ставленником. Тож навряд чи ротація Табурця на когось з Дикунів принесе області позитивні зміни.

Нагадаємо, Завітневича на Банковій розглядають як смотрящего за Черкащиною. Тож голова оборонного комітету безперешкодно заробляє на військових вантажівках і родинному «Смілянському ливарному заводу», підбираючи керівників області під власні бізнес-задачі.

Було б нечесно не сказати два слова про братів Дикунів. Упродовж останніх двох років на них висипався справжній золотий дощ: вони фігурують у п’яти (!) кримінальних провадженнях, відкритих тільки у 2022-2023 роках.

  1. Спроба продати вкрадений ПрАТ «Уманьферммаш». Збитки державі $5 млн.
  2. Розкрадання 400 млн грн гуманітарної допомоги та благодійних пожертв благодійного фонду «Збережи Україну».
  3. Ще одне розкрадання гуманітарки. Цього разу у змові з головою Уманської районної військової адміністрації.
  4. Продаж гуманітарки (ветеринарних препаратів), яку отримали від компанії «Zoеtis Belgium s.a.». Загальна вартість партії — майже $238 тис.
  5. Розкрадання гуманітарки від Посольства України в Республіці Казахстан в особливо великих розмірах. Це кримінальне провадження закрили, не зважаючи на наявність усієї доказової бази.

Формально Табурця хочуть звільняти через невідповідність займаній посаді. Мабуть, він чимось не вгодив Завітневичу, тож він вирішив переставити своїх солдатиків і вже отримав «добро» зверху.

Перейти ВВЕРХ