Сметанін не назвав причину свого звільнення
Сьогодні, 14 липня, Герман Сметанін заявив, що завершує роботу на посаді генерального директора «Укроборонпрому». Про це повідомляє «Главком» з посиланням на його допис у Facebook.
«Сьогодні завершую роботу на посаді генерального директора Акціонерного товариства «Українська оборонна промисловість». Для мене було честю очолювати найбільшу оборонну компанію України», – йдеться у дописі.
Сметанін подякував всім працівникам збройового концерну, а також військово-політичному керівництву України за співпрацю. Водночас він не розкрив причини свого рішення піти у відставку, але воно відбулося на тлі розслідування вибухів у Вишневому.
Нагадаємо, з 2021 року Сметанін обіймав керівні посади на оборонних підприємствах України: спочатку очолював Харківський бронетанковий завод, а 2023 року був призначений директором заводу імені Малишева. Уже в червні 2023 року Сметанін став генеральним директором АТ «Українська оборонна промисловість». 5 вересня 2024 року він очолив Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України, посаду Сметанін обіймав до 16 липня 2025 року.
22 липня 2025 року Германа Сметанінабуло призначеновиконувачем обов’язків генерального директора акціонерного товариства «Українська оборонна промисловість».
Згодом у серпні 2025 року Сметанін вдруге став очільником «Укроборонпрому».
