Країна-агресорка Росія перегруповує свої сили для підготовки одразу кількох операцій нафронті. Про це повідомили аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW).
У Криму назріває невдоволення Путіном і російською владою, – Чубаров
Ворог перегруповує сили одразу на п’яти напрямках
Вони зазначають, що наміри Кремля не відповідають його можливостям, адже окупантам не вистачає сил та засобів для того, щоб провести операції одночасно.
В ISW зазначили, що перегруповування командування РФ проводить на лінії фронту на Куп’янському, Лиманському, Костянтинівському, Покровському та Запорізькому напрямках.
Ворог хоче провести там кілька операцій оперативного рівня в рамках ширшого стратегічного плану Росії на цей рік. Для цього вже більше місяця військове командування проводить передислокацію частини підрозділів із другорядних ділянок фронту. Мова зокрема йде про Сумський та Херсонський напрямок.
Нещодавно РФ перекинула резервні підрозділи ВДВ та еліту морської піхоти на гарячі ділянки фронту. Частина з них же брала участь у бойових діях на Запорізькому та Добропільському напрямках.
Главред писав, що за словами керівника Центру вивчення окупації Петра Андрющенка, Росія знову перекидає зброю та солдатів на Покровський напрямок. Чергові переміщення з Росії було зафіксовано в районі Донецька. Повідомляється, що сили і засоби РФ везуть на Покровський напрямок.
Українські дронарі нищать тилові позиції ворога
Нагадаємо, Главред писав, що російські окупаційні війська продовжують спроби просунутися на Покровському напрямку. Напруга зростає як на околицях Покровська Донецької області, так і в напрямку Дніпропетровської області.
На Покровському напрямку росіяни продовжують атакувати, але їхні наступи відбивають. Українські дронарі успішно нищать ворожий тил.Про цевефірі Армія TVрозповів Едуард Боднюк, командир роти БПЛА батальйону «Black Raven» 93-ої окремої механізованої бригади «Холодний Яр».
За його словами, дронарям працювати по ворожих позиціях доводиться цілодобово. Виходить ефективно, попри те, що росіяни застосовують потужні РЕБи для протидії українським БПЛА.
Дронові підрозділи 93-ої бригади вибивають логістику ворога — як прифронтову, так і в глибокому тилу. На фронті росіяни намагаються все частіше використовувати наземні роботизовані комплекси, в тилу — все інакше.
«Мибачимо переміщення, які вони недозволяють собі проводити наавтомобільній техніці досить близько дофронту. Всеж таки унас працюють біля лінії бойового зіткнення ефективніше, ніж далі.
Стараємось працювати далеко, щоб напідступах їхвибивати. Тому там і„буханки“ зРЕБами, „Ниви“, їхні улюблені кабріолети з„москвичів“. Цілий автопарк»,— розповів командир роти БПЛА батальйону «Black Raven» 93-ої окремої механізованої бригади «Холодний Яр».