Нічна атака Росії 10 жовтня: Київ у темряві, у Запоріжжі перекрили рух дамбою ДніпроГЕС

Нічна атака Росії 10 жовтня: Київ у темряві, у Запоріжжі перекрили рух дамбою ДніпроГЕС

Вночі 10 жовтня Росія завдала масованого комбінованого удару по Україні із застосуванням дронів та ракет. Ворог знову бив по енергетиці. Російські ракети атакували Кременчук. Кривий Ріг, Запоріжжя, Дніпро та Київ. У багатьох районах столиці зараз немає світла, пише газета “Експрес”.

Блекаут у Києві: наслідки атаки РФ 10 жовтня

Росія кілька годин поспіль атакувала Київ дронами та ракетами. Як повідомили у ДСНС, у Печерському районі падіння уламків спричинили пожежу в багатоповерхівці. Рятувальники врятували 20 осіб, 9 — травмовані, п’ятьох передано медикам. У Подільському та Деснянському районах уламки впали на відкриту територію — без займання та руйнувань.

Водночас мер міста Віталій Кличко повідомив, що у результаті ударів по критичній інфраструктурі лівий берег міста наразі без енергопостачання. Також є проблеми з водопостачанням.

“У Голосіївському районі пошкоджений фасад і вікна на 5-му поверсі десятиповерхівки. Горіли також автівки у дворі”, — повідомив Віталій Кличко у Telegram.

За інформацією соцмереж, знеструмлено 70% Києва, світла немає навіть в урядовому кварталі.

Через складну енергетичну ситуацію у Києві сьогодні рух поїздів метрополітену розпочнеться зі змінами. Зокрема рух поїздів на ділянці від “Печерська” до “Червоного хутора” тимчасово неможливий.

Атака на Запоріжжя: перекрито рух дамбою ДніпроГЕС

У Запоріжжі через російську атаку перекрили рух дамбою ДніпроГЕС. Як повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров, це попереджувальні заходи.

“Рух буде поновлено щойно дозволить безпекова ситуація”, — написав він у Telegram.

Унаслідок ворожих обстрілів зафіксовано пошкодження об’єктів газової інфраструктури.

За його словами, сьогодні Росія атакувала Запоріжжя понад шість годин. Летіли і дрони, і ракети. Загинула дитина.

“Трагічна новина. У лікарні помер 7-річний хлопчик, який дістав поранень через нічну атаку росіян”, — написав Федоров уночі.

Загалом голова ОВА повідомив про двох загиблих і трьох поранених людей.

Росіяни також атакували Кривий Ріг та Кременчук. У Кривому Розі пролунало щонайменше два вибухи. За словами очевидців, над містом здіймається дим.

Тим часом у Кременчуці вибухи не стихали майже всю ніч. Моніторингові телеграм-канали повідомляли про все нові і нові групи БпЛА в напрямку міста. Під ранок ворог запустив ракети. В місті знову було чути гучні вибухи.

У Дніпрі після вибухів частково зникло світло. Вночі місто атакували щонайменше 10 “Шахедів”, а близько 5 години ранку на Дніпро запустили нові повітряні цілі – цього разу балістику.

Підписуйтесь на сторінку “Експресу” уFacebook